100% BRAND NEW
GUARANTEE
EXCELLENT
WARRANTY SERVICES
FREE SHIPPING
WITHIN 50KM
Call us now
0123-456-789
 Kategorijas
Telefoni / Planšetdatori8260TV / Audio6100Spēļu konsoles / Spēles3955Foto tehnika / Optika11730Datortehnika / Preces birojam21393Sadzīves tehnika9455Skaistumkopšana / Kosmētika1337Mājai / Mājsaimniecībai7781Dārzam / Remontam2703Sports / Atpūta413Rotaļlietas / Preces bērniem1018Auto preces2716Citas preces49381
Grozs ir tuksš

Objektīvu piederumi

Salidzināt (0)
Kārtot pēc
BIG adapteris M42 - Canon EF (421338)
BIG adapteris M42 - Canon EF (421338)

Šis adapteris ļauj pievienot tradicionālās M42 vītnes maināmos objektīvus pie vienobjektīva spoguļkamerām ar Canon EF vai EF‑S bajonetes stiprinājumu.

Specifikācijas
Formāta savietojamībaCanon pilna kadra digitālās spoguļkameras, Canon nepilna kadra digitālās spoguļkameras
Saderīgi objektīviM42 vītnes objektīvi
BajoneteCanon EF
Objektīva bajoneteM42 vītne
FokusēšanaManuāla fokusēšana
Apertūras kontrole
Iebūvēta apertūra
Vispārīgi
MateriālsMetāls
Iepakojumā ietilpstObjektīva adapteris

DigiCAP objektīva vāciņš LC E 58mm
DigiCAP objektīva vāciņš LC E 58mm

Šis uzliekamais priekšējais objektīva vāciņš ir apgādāts ar stiprinājuma siksniņu, kas ļauj tam nokarāties gar kameru attēlu uzņemšanas laikā. Tas palīdz novērst objektīva vāciņa nozaudēšanu. Objektīva vāciņš aizsargā kameras objektīva elementu no skrāpējumiem, pirkstu nospiedumiem un nelabvēlīgu apstākļu ietekmes, kad kamera netiek izmantota.   

 • Viegli uzliekams un noņemams
 • Aizsargā priekšējo objektīva elementu
 • Piemērots objektīviem ar 58 mm filtra vītni
 • Iekļauta objektīva vāciņa siksniņa
Specifikācijas
Vāciņa tipsPriekšējais objektīva vāciņš
Piemēroti objektīviUniversālais
Filtra vītne58 mm
MateriālsPlastmasa
Objektīva vāciņa turētājs
KrāsaMelna / sudrabota
Iepakojumā ietilpstPriekšējais objektīva vāciņš
Piemērots objektīvamUniversāls

Tamron objektīva vāciņš FLC72 (C1FF)
Tamron objektīva vāciņš FLC72 (C1FF)

Objektīva vāciņš novērš putekļu un netīrumu uzkrāšanos laikā, kad objektīvs netiek izmantots. Tas arī aizsargā priekšējo objektīva elementu no skrāpējumiem, pirkstu nospiedumiem, nelieliem triecieniem un citas vieglas iedarbības.   

 • Viegli uzliekams un noņemams
 • Aizsargā priekšējo objektīva elementu
 • Piemērots objektīviem ar 72 mm filtra vītni
Specifikācijas
Vāciņa tipsPriekšējais objektīva vāciņš
Piemēroti objektīviUniversālais
Filtra vītne72 mm
MateriālsPlastmasa
Objektīva vāciņa turētājsNav
KrāsaMelna / sudrabota
Iepakojumā ietilpstPriekšējais objektīva vāciņš
Piemērots objektīvamUniversāls

Hoya neitrāla blīvuma filtrs 1000 Pro 72mm
Hoya neitrāla blīvuma filtrs 1000 Pro 72mm

Neitrāla blīvuma filtri ir paredzēti kameras objektīvā ieplūstošās gaismas daudzuma samazināšanai, un tiem nav jābūt nekādai citai ietekmei uz attēlu. Gaismas daudzuma samazināšana ļauj izmantot plašākus apertūras atvērumus vai mazākus slēdža ātrumus radošiem un izteiksmīgiem efektiem spilgta apgaismojuma apstākļos.

Hoya PROND filtros izmantotā ACCU‑ND tehnoloģija nodrošina patiesi neitrālu krāsu līdzsvaru, ļaujot iegūt attēlus bez jebkādām manāmām krāsu novirzēm.
Metāliskais ACCU‑ND pārklājums, kas sedz PROND filtrus, nemaina krāsu toni, pārvietojoties no viena blīvuma uz citu, — raksturīga problēma citu sēriju neitrāla blīvuma filtriem. Tagad jūs varat vienreiz iestatīt baltās krāsas balansu un saglabāt to pašu krāsu līdzsvaru pat tad, ja nepieciešams nomainīt filtrus dēļ apgaismojuma izmaiņām vai māksliniecisku efektu radīšanai.
Neitrāla blīvuma efekta radīšanai PROND sērijas filtros izmantots Hoya ekskluzīvais dzidrais optiskais stikls, kura priekšpusi un aizmuguri klāj metālisks ACCU‑ND pārklājums.   
 
Visiem Hoya PROND sērijas filtriem ir zema profila viengabala alumīnija rāmis. Plānais rāmis droši ietver stiklu un notur to paralēli sensoram, ļaujot filtru izmantot ar īpaši plata leņķa objektīviem.

Specifikācijas
Filtra tipsNeitrāla blīvuma filtrs
Filtra vītne72 mm
Optiskais blīvums3,0 (ND1000)
Gaismas samazināšana10 EV soļi
SērijaHoya PROND
PārklājumsACCU-ND
Iepakojumā ietilpstFiltrs

Hoya filtrs ND8 HMC 62mm
Hoya filtrs ND8 HMC 62mm

Neitrāla blīvuma filtri ir paredzēti kameras objektīvā ieplūstošās gaismas daudzuma samazināšanai, un tiem nav jābūt nekādai citai ietekmei uz attēlu. Gaismas daudzuma samazināšana ļauj izmantot plašākus apertūras atvērumus vai mazākus slēdža ātrumus māksliniecisku un izteiksmīgu efektu radīšanai spilgta apgaismojuma apstākļos.

Specifikācijas
Filtra tipsNeitrāla blīvuma filtrs
Filtra vītne62 mm
Optiskais blīvums0,9 (ND8)
Gaismas samazināšana3 EV soļi
PārklājumsHoya daudzslāņu pārklājums
Iepakojumā ietilpstFiltrs

Hoya UV filtrs Fusion Antistatic 52mm
Hoya UV filtrs Fusion Antistatic 52mm

UV filtrs ir caurspīdīgs, vispārējai lietošanai paredzēts filtrs, kas palīdz absorbēt ultravioleto starojumu. Filtrs nepiešķir papildu krāsojumu vai kontrastu, tāpēc tas var tikt savietots ar citiem filtriem.
UV filtru var izmantot arī kā vispārīgu aizsargfiltru — to var vienmēr atstāt uzliktu uz objektīva. Filtri neļauj putekļiem un mitrumam sasniegt objektīva elementu, kā arī nodrošina papildu aizsardzību kritienu gadījumā vai situācijās, kad iespējami skrāpējumi.

Hoya jaunizstrādātais antistatiskais pārklājums darbojas ap filtru kā spēka lauks, kas atvaira putekļus. Šiem filtriem, kas ir ideāli piemēroti lietošanai putekļainās vietās, nepieciešama retāka tīrīšana un apkope, salīdzinot ar parastajiem filtriem. Turklāt cietais, antistatiskais virsējais slānis ir ūdeni atvairošs, noturīgs pret netīrumiem un skrāpējumiem, kā arī viegli notīrāms, ja uz tā pieķērušies putekļi vai pirkstu nospiedumi.  

Jaunie Fusion Antistatic filtri tiek izgatavoti Japānā, izmantojot silikātus, kas atlasīti ar rokām un pēc tam uzmanīgi izkausēti un sajaukti, veidojot augstas veiktspējas optisko stiklu. Ar vislielāko rūpību un precizitāti Hoya uzklāj uzlaboto deviņu slāņu pārklājumu (Super Multi‑coating), kas ievērojami samazina vai novērš atspīdumus no stikla virsmas un nodrošina īpašu dzidrumu ar augstu gaismas caurlaidības koeficientu. Tas nozīmē, ka filtrs praktiski neietekmē gala attēla krāsu līdzsvaru, kontrastu vai skaidrību.

Šiem filtriem ir viegls, viengabala, zema profila alumīnija rāmis, kas ietver stiklu. Šāds viengabalains dizains ļauj filtram saglabāt ideāli paralēlu novietojumu attiecībā pret sensora plakni, nodrošinot maksimālu asumu, savukārt zemais profils novērš vinjetēšanu, kad lietojat filtru uz platleņķa objektīviem.
 

 • Jaunais antistatiskais pārklājums atvaira putekļus 
 • Īpaši dzidrs ar augstu gaismas caurlaidību
 • Noturīgs pret skrāpējumiem — cietais pārklājums aizsargā pret ikdienas nolietojumu
 • Noturīgs pret netīrumiem — aizsargā pret tintes, marķieru utml. iedarbību
 • Ūdeni atvairošs — ūdens pārvēršas lodītēs un ir viegli noslaukāms
 • Netīrumi un pirkstu nospiedumi viegli un ātri notīrāmi
 • Bloķē nevēlamo UV starojumu pirms tas sasniedz sensoru 
 • Hoya profesionāla līmeņa optiskais stikls
 • Hoya ekskluzīvais viengabala, zema profila filtra rāmis ar priekšējām filtra vītnēm 
Specifikācijas
Filtra tipsUV filtrs
Filtra vītne52 mm
SērijaHoya Fusion Antistatic
Pārklājums9 slāņu Super-Multi pārklājums
Iepakojumā ietilpstFiltrs

Pentax objektīva aizmugurējais vāciņš K (31006)
Pentax objektīva aizmugurējais vāciņš K (31006)

Objektīva aizmugurējais vāciņš novērš putekļu un netīrumu uzkrāšanos laikā, kad objektīvs netiek izmantots. Tas arī aizsargā objektīva aizmugurējo elementu no skrāpējumiem, pirkstu nospiedumiem, nelieliem triecieniem un citas vieglas iedarbības

 • Novērš putekļu un netīrumu uzkrāšanos laikā, kad objektīvs netiek izmantots
 • Aizsargā lēcu no skrāpējumiem, nelieliem triecieniem un citas vieglas iedarbības
 • Piemērots Pentax K bajonetes objektīviem
Specifikācijas
Vāciņa tipsObjektīva aizmugurējais vāciņš
Piemēroti objektīviUniversālais
Objektīva bajonetePentax K, Pentax KAF, Pentax KAF2, Pentax KAF3
MateriālsPlastmasa
KrāsaMelna / sudrabota
Iepakojumā ietilpstObjektīva aizmugurējais vāciņš

Hoya cirkulārais polarizācijas filtrs Slim 37mm
Hoya cirkulārais polarizācijas filtrs Slim 37mm

Gaismas stari pēc atstarošanās kļūst polarizēti. Polarizācijas filtri savukārt tiek izmantoti, lai izvēlētos, kuriem gaismas stariem ļaut nonākt kameras objektīvā. Šie filtri spēj noņemt nevēlamus atspīdumus no nemetāliskām virsmām, piemēram, ūdens vai stikla, kā arī piesātināt krāsas, nodrošinot labāku kontrastu. Polarizācijas efekts ir redzams skatu meklētājā un var tikt mainīts, griežot filtru. Filtra faktors mainās atkarībā no filtra rotācijas un tā novietojuma attiecībā pret sauli. 

Ja pavadat burvīgu dienu kalnos vai pludmalē un vēlaties uzņemt pasakaini skaistus mākoņainas debess attēlus vai likt ūdenim attēlā izskatīties piesātinātākam, polarizācijas filtrs ir tieši tas, kas jums vajadzīgs. Šis filtrs ir vislabākais risinājums, kas ļaus patiesi izcelt mākoņus, palielināt vai samazināt attēlā okeāna krāsas piesātinājumu, kā arī palielināt vai samazināt atspulgu veidošanos uz ūdens virsmas. Turklāt šo filtru varat izmantot, kad fotografējat pret logu vai jebkuru citu stikla virsmu, tā kā tas atkal vai nu palielinās vai samazinās atspīdumu veidošanos. Ja uzņemat melnbaltus attēlus un vēlaties radīt draudīgas vētras efektu, pamēģiniet izmantot sarkano filtru, kas ainavai piešķirs nenovēršami tuvojoša negaisa sajūtu.

Polarizācijas filtram kopā ar UV vai Skylight filtru jāatrodas ikvienā foto aprīkojuma somā. Šis filtrs spēj pārvērst ikdienišķu attēlu iespaidīgā, radošā fotogrāfijā, palielinot krāsu intensitāti.

Slim sērijas filtriem ir zems profila rāmis, kas samazina vinjetēšanu un ir piemērots lietošanai ar platleņķa objektīviem.

 • Šis filtrs aiztur ultravioletos starus, kas ārā uzņemtiem kadriem ļauj noņemt dūmakainību, polarizē gaismu atspīdumu ierobežošanai un palielina krāsu piesātinājumu, neietekmējot kopējo krāsu līdzsvaru   
 • Padara debesis izteiksmīgi zilas un liek mākoņiem patiesi izcelties
 • Vislabākais efekts pareizā leņķī pret sauli
 • Plāns, zema profila rāmis
 • Efektīvs ar kamerām, kas izmanto staru kūļa sadalītājus TTL ekspozīcijas mērīšanas ceļā, un AF kamerām
Specifikācijas
Filtra tipsCirkulārais polarizācijas filtrs
Filtra vītne37 mm
SērijaSlim
PārklājumsHoya daudzslāņu pārklājums
Iepakojumā ietilpstFiltrs

Lee platleņķa adaptera gredzens 77mm
Lee platleņķa adaptera gredzens 77mm

 • Lee adaptera gredzeni stiprinās pie objektīva, ļaujot izvietot filtru turētāju vai objektīva saules sargu;
 • Tiklīdz adaptera gredzens ir nostiprināts vietā, turētājs nofiksējas, izmantojot vienmērīgu, ar atsperēm noslogotu ātrās atbrīvošanas mehānismu;
 • Platleņķa adaptera gredzeni ir izstrādāti tā, ka tos iespējams novietot pavisam tuvu kameras objektīva priekšējam elementam. Tie ļauj izvairīties no vinjetēšanas, kas rodas, lietojot standarta adaptera gredzenus;
 • Šis platleņķa adaptera gredzens ir apgādāts ar izturīgu konstrukciju un alumīnija skrūves vītni un piemērots lietošanai ar 77 mm filtra vītnes objektīviem; 
 • Savietojams ar visiem Lee 4" (100 mm) filtru turētājiem, objektīvu pārsegiem un citiem piederumiem.
Specifikācijas
Objektīva filtra pavediens77 mm
MateriālsAlumīnijs

Olympus objektīva vāciņš LC-40,5
Olympus objektīva vāciņš LC-40,5

Objektīva vāciņš novērš putekļu un netīrumu uzkrāšanos laikā, kad objektīvs netiek izmantots. Tas arī aizsargā priekšējo objektīva elementu no skrāpējumiem, pirkstu nospiedumiem, nelieliem triecieniem un citas vieglas iedarbības.   

 • Viegli uzliekams un noņemams
 • Aizsargā priekšējo objektīva elementu
 • Piemērots objektīviem ar 40,5 mm filtra vītni
Specifikācijas
Vāciņa tipsPriekšējais objektīva vāciņš
Piemēroti objektīviUniversālais
Filtra vītne40,5 mm
MateriālsPlastmasa
Objektīva vāciņa turētājsNav
KrāsaMelna / sudrabota
Iepakojumā ietilpstPriekšējais objektīva vāciņš
Piemērots objektīvamUniversāls

Hoya cirkulārais polarizācijas filtrs HD 67mm
Hoya cirkulārais polarizācijas filtrs HD 67mm

Gaismas stari pēc atstarošanās kļūst polarizēti. Polarizācijas filtri savukārt tiek izmantoti, lai izvēlētos, kuriem gaismas stariem ļaut nonākt kameras objektīvā. Šie filtri spēj noņemt nevēlamus atspīdumus no nemetāliskām virsmām, piemēram, ūdens vai stikla, kā arī piesātināt krāsas, nodrošinot labāku kontrastu. Polarizācijas efekts ir redzams skatu meklētājā un var tikt mainīts, griežot filtru. Filtra faktors mainās atkarībā no filtra rotācijas un tā novietojuma attiecībā pret sauli. 

Ja pavadat burvīgu dienu kalnos vai pludmalē un vēlaties uzņemt pasakaini skaistus mākoņainas debess skatus vai likt ūdenim attēlā izskatīties piesātinātākam, polarizācijas filtrs ir tieši tas, kas jums vajadzīgs. Šis filtrs ir vislabākais risinājums, kas ļaus patiesi izcelt mākoņus, palielināt vai samazināt attēlā okeāna krāsas piesātinājumu, kā arī palielināt vai samazināt atspulgu veidošanos uz ūdens virsmas. Turklāt šo filtru varat izmantot, kad fotografējat pret logu vai jebkuru citu stikla virsmu, tā kā tas atkal vai nu palielinās vai samazinās atspīdumu veidošanos. Ja uzņemat melnbaltus attēlus un vēlaties radīt draudīgas vētras efektu, pamēģiniet izmantot sarkano filtru, kas ainavai piešķirs nenovēršami tuvojoša negaisa sajūtu.

Polarizācijas filtram kopā ar UV vai Skylight filtru jāatrodas ikvienā foto aprīkojuma somā. Šis filtrs spēj pārvērst ikdienišķu attēlu iespaidīgā, radošā fotogrāfijā, palielinot krāsu intensitāti.

Šim filtram, kas apgādāts ar īpaši cietu stiklu, ir četras reizes lielāka mehāniskā izturība nekā parastajiem līdzīga ražojuma filtriem. Turklāt filtrs lieliski noder lietošanai mūsdienu digitālajās ierīcēs, kuru sensori ir ārkārtīgi jutīgi pret atstaroto gaismu. Hoya izmanto speciālus pārklājumus, kas samazina šos iekšējos atspīdumus un tādējādi ļauj iegūt skaidrāku, gaišāku un asāku attēlu.

 • Par 25% lielāka gaismas caurlaidība, salīdzinot ar standarta polarizējošo plēvi, kas tiek izmantota pašreizējos foto filtros
 • Šis filtrs aiztur ultravioletos starus, kas ārā uzņemtiem kadriem ļauj noņemt dūmakainību, polarizē gaismu atspīdumu ierobežošanai un palielina krāsu piesātinājumu, neietekmējot kopējo krāsu līdzsvaru   
 • Paspilgtina zilas debesis un liek vairāk izcelties mākoņiem
 • Vislabākais efekts pareizā leņķī pret sauli
 • 8 slāņu pārklājums ierobežo atspīdumu no filtra virsmas, kas samazina mirgojuma un dubultošanās defektus  
 • Ūdeni un eļļu atvairošs, noturīgs pret skrāpējumiem un netīrumiem
 • 4 reizes lielāka plīšanas izturība saskaņā ar ANSI standartizēto testēšanu — testēts, izmantojot dažāda izmēra un svara tērauda lodītes, kas kritušas uz filtra stikla no 50 collu (127 cm) augstuma
 • Efektīvs ar kamerām, kas izmanto staru kūļa sadalītājus TTL ekspozīcijas mērīšanas ceļā, un AF kamerām
Specifikācijas
Filtra tipsCirkulārais polarizācijas filtrs
Filtra vītne67 mm
SērijaHoya HD
Pārklājums8 slāņu HD pārklājums
Iepakojumā ietilpstFiltrs

Tamron objektīva vāciņš FLC58 (C1FC)
Tamron objektīva vāciņš FLC58 (C1FC)

Objektīva vāciņš novērš putekļu un netīrumu uzkrāšanos laikā, kad objektīvs netiek izmantots. Tas arī aizsargā priekšējo objektīva elementu no skrāpējumiem, pirkstu nospiedumiem, nelieliem triecieniem un citas vieglas iedarbības.   

 • Viegli uzliekams un noņemams
 • Aizsargā priekšējo objektīva elementu
 • Piemērots objektīviem ar 58 mm filtra vītni
Specifikācijas
Vāciņa tipsPriekšējais objektīva vāciņš
Piemēroti objektīviUniversālais
Filtra vītne58 mm
MateriālsPlastmasa
Objektīva vāciņa turētājsNav
KrāsaMelna / sudrabota
Iepakojumā ietilpstPriekšējais objektīva vāciņš
Piemērots objektīvamUniversāls

Lee neitrāla blīvuma filtrs 0.45 ND Grad Soft
Lee neitrāla blīvuma filtrs 0.45 ND Grad Soft

Bieži vien ir nepieciešams vai vēlams sabalansēt gaismas intensitāti starp dažādiem kadra apgabaliem. Tas īpaši attiecas uz situācijām, kur nav pieejama pilnīga apgaismojuma kontrole, kā, piemēram, uzņemot spilgti kontrastainas ainavas. Eksponēšana priekšplānam radīs bālas, pāreksponētas debesis, savukārt eksponēšana debesīm atstās fonu tumšu un nepietiekami eksponētu.  

Lee graduētie pelēkie neitrāla blīvuma (ND) filtri ir pa pusei caurspīdīgi, pa pusei ar neitrālu blīvumu. Tie ļauj pārejai iekļauties ainavā — bieži vien pavisam nemanāmi. Šis pelēkais filtrs ar ND 0,45 līdz caurspīdīgs un viena ar pusi ekspozīcijas soļa starpību vispārīgi kompensēs no vidēji spilgtām debesīm līdz priekšplāna situācijai. Turklāt tas ir arī populārākais sērijas blīvums.     

Lee graduētie filtri ir izgatavoti no sveķiem (organiskā stikla). To izmērs ir 100 x 150 mm un biezums 2 mm. Pateicoties 150 mm garumam, iespējams regulēt filtra novietojumu turētājā.  

Specifikācijas
Filtra tipsNeitrāla blīvuma filtrs
Filtra dizainsGraduētais
Filtra izmērs100 × 100 mm
Optiskais blīvums0,45
Gaismas samazināšana1 1/2 EV solis
Iepakojumā ietilpstFiltrs

Lee filtrs Green Grad Hard
Lee filtrs Green Grad Hard

Bieži vien ir nepieciešams vai vēlams sabalansēt gaismas intensitāti starp dažādiem kadra apgabaliem. Tas īpaši attiecas uz situācijām, kur nav pieejama pilnīga apgaismojuma kontrole, kā, piemēram, uzņemot spilgti kontrastainas ainavas. Turklāt reizēm ir vēlams noteiktai attēla daļai piedot papildus krāsu, piemēram, pastiprināt zilo krāsu tikai debesīm. Lee krāsu graduētie filtri ir pa pusei krāsaini, pa pusei caurspīdīgi ar graduētu pāreju, kas iekļaujas ainavā. Pie tam filtri tiek piedāvāti plašā krāsu spektrā.

Lee krāsu graduētie filtri pieejami ar maigām un asām pārejām no tumša līdz caurspīdīgam tonim. Filtrus ar maigām pārejām ieteicams izmantot platleņķa objektīviem, savukārt filtrus ar asām pārejām — standarta un lielāka garuma objektīviem.    

Lee graduētie filtri ir izgatavoti no sveķiem (organiskā stikla). To izmērs ir 100 x 150 mm un biezums 2 mm. Pateicoties 150 mm garumam, iespējams regulēt filtra novietojumu turētājā. 

Zaļš gradienta filtrs, kas paredzēts krāsu efektiem.

Specifikācijas
Filtra tipsZaļš filtrs
Filtra dizainsGraduētais
Filtra izmērs100 × 150 mm
Iepakojumā ietilpstFiltrs

Lee platleņķa adaptera gredzens 72mm
Lee platleņķa adaptera gredzens 72mm

 • Lee adaptera gredzeni stiprinās pie objektīva, ļaujot izvietot filtru turētāju vai objektīva saules sargu;
 • Tiklīdz adaptera gredzens ir nostiprināts vietā, turētājs nofiksējas, izmantojot vienmērīgu, ar atsperēm noslogotu ātrās atbrīvošanas mehānismu;
 • Platleņķa adaptera gredzeni ir izstrādāti tā, ka tos iespējams novietot pavisam tuvu kameras objektīva priekšējam elementam. Tie ļauj izvairīties no vinjetēšanas, kas rodas, lietojot standarta adaptera gredzenus;
 • Šis platleņķa adaptera gredzens ir apgādāts ar izturīgu konstrukciju un alumīnija skrūves vītni un piemērots lietošanai ar 72 mm filtra vītnes objektīviem; 
 • Savietojams ar visiem Lee 4" (100 mm) filtru turētājiem, objektīvu pārsegiem un citiem piederumiem.
Specifikācijas
Objektīva filtra pavediens72 mm
MateriālsAlumīnijs

Pentax objektīva pārsegs PH-RBA52
Pentax objektīva pārsegs PH-RBA52

Objektīva pārsegs piedāvā fotogrāfam vairākas priekšrocības. Tas galvenokārt aizsedz objektīvu, neļaujot tajā iekļūt sānu gaismai, kas var izraisīt nevēlamu attēla krāsu maiņu vai aizmiglojumu, vai objektīva uzliesmojuma efektu. Objektīva apēnošana palīdz paaugstināt kontrastu un attēla kvalitāti. Pārsegs nodrošina arī daļēju objektīva elementa aizsardzību pret mitrumu un vēja nestiem putekļiem, kā arī papildu aizsardzību pret nejaušiem triecieniem.    

 • Paredzēts smc PENTAX DA L 18-55mm f/3.5-5.6 AL objektīvam
 • Novērš nevēlamas sānu gaismas iekļūšanu objektīvā
 • Nodrošina netraucētu viņjetēšanu un motora funkcijas
 • Papildu priekšrocība — aizsargā pret nejaušiem triecieniem
Specifikācijas
Piemērots objektīva pārsegsPH-RBA52
Objektīva pārsega tipsZiedlapas formas
Piemēroti objektīvismc PENTAX DA L 18-55mm f/3.5-5.6 AL
MateriālsPlastmasa
KrāsaMelna / sudrabota
Iepakojumā ietilpstObjektīva pārsegs

Pentax objektīva vāciņš 58mm (31573)
Pentax objektīva vāciņš 58mm (31573)

Objektīva vāciņš novērš putekļu un netīrumu uzkrāšanos laikā, kad objektīvs netiek izmantots. Tas arī aizsargā priekšējo objektīva elementu no skrāpējumiem, pirkstu nospiedumiem, nelieliem triecieniem un citas vieglas iedarbības.   

 • Viegli uzliekams un noņemams
 • Aizsargā priekšējo objektīva elementu
 • Piemērots objektīviem ar 58 mm filtra vītni
Specifikācijas
Vāciņa tipsPriekšējais objektīva vāciņš
Piemēroti objektīviUniversālais
Filtra vītne58 mm
MateriālsPlastmasa
Objektīva vāciņa turētājsNav
KrāsaMelna / sudrabota
Iepakojumā ietilpstPriekšējais objektīva vāciņš
Piemērots objektīvamUniversāls

Hoya cirkulārais polarizācijas filtrs Slim 46mm
Hoya cirkulārais polarizācijas filtrs Slim 46mm

Gaismas stari pēc atstarošanās kļūst polarizēti. Polarizācijas filtri savukārt tiek izmantoti, lai izvēlētos, kuriem gaismas stariem ļaut nonākt kameras objektīvā. Šie filtri spēj noņemt nevēlamus atspīdumus no nemetāliskām virsmām, piemēram, ūdens vai stikla, kā arī piesātināt krāsas, nodrošinot labāku kontrastu. Polarizācijas efekts ir redzams skatu meklētājā un var tikt mainīts, griežot filtru. Filtra faktors mainās atkarībā no filtra rotācijas un tā novietojuma attiecībā pret sauli. 

Ja pavadāt burvīgu dienu kalnos vai pludmalē un vēlaties uzņemt pasakaini skaistus mākoņainas debess skatus vai likt ūdenim attēlā izskatīties piesātinātākam, tad polarizācijas filtrs ir tieši tas, kas jums vajadzīgs. Šis filtrs ir vislabākais risinājums, kas ļaus patiesi izcelt mākoņus, palielināt vai samazināt attēlā okeāna krāsas piesātinājumu, kā arī palielināt vai samazināt atspulgu veidošanos uz ūdens virsmas. Turklāt šo filtru varat izmantot, kad fotografējat pret logu vai jebkuru citu stikla virsmu, tā kā tas atkal vai nu palielinās vai samazinās atspīdumu veidošanos. Ja uzņemat melnbaltus attēlus un vēlaties radīt draudīgas vētras efektu, pamēģiniet izmantot sarkano filtru, kas ainavai piešķirs nenovēršami tuvojoša negaisa sajūtu.

Polarizācijas filtram kopā ar UV vai Skylight filtru jāatrodas ikvienā foto aprīkojuma somā. Šis filtrs spēj pārvērst ikdienišķu attēlu iespaidīgā, radošā fotogrāfijā, palielinot krāsu intensitāti.


Slim sērijas filtriem ir zems profila rāmis, kas samazina vinjetēšanu un ir piemērots lietošanai ar platleņķa objektīviem.

 • Šis filtrs aiztur ultravioletos starus, kas ārā uzņemtiem kadriem ļauj noņemt dūmakainību, polarizē gaismu atspīdumu ierobežošanai un palielina krāsu piesātinājumu, neietekmējot kopējo krāsu līdzsvaru   
 • Padara debesis izteiksmīgi zilas un liek mākoņiem patiesi izcelties
 • Vislabākais efekts pareizā leņķī pret sauli
 • Plāns, zema profila rāmis
 • Efektīvs ar kamerām, kas izmanto staru kūļa sadalītājus TTL ekspozīcijas mērīšanas ceļā, un AF kamerām
Specifikācijas
Filtra tipsCirkulārais polarizācijas filtrs
Filtra vītne46 mm
SērijaSlim
PārklājumsHoya daudzslāņu pārklājums
Iepakojumā ietilpstFiltrs

Hoya filtrs Protector Pro1 Digital 67mm
Hoya filtrs Protector Pro1 Digital 67mm

Hoya Protector filtri (bezkrāsaini) ir piemēroti kā krāsu, tā melnbaltajām filmām. Šie filtri kalpo arī kā pastāvīgs objektīva aizsargelements, kas ne vismazākajā mērā neietekmē objektīva veiktspēju vai krāsu līdzsvaru. Turklāt caurspīdīgie filtri pasargās jūsu vērtīgo objektīvu no priekšējā elementa bojājuma, ko var izraisīt netīrumi, sitieni vai skrāpējumi.

 • Digitālo kameru CCD vai CMOS sensori ir ārkārtīgi jutīgi pret atspīdumiem — šī atstarotā gaisma var neatgriezeniski sabojāt jūsu fotogrāfijas! Neriskējiet ar saviem vērtīgajiem fotoattēliem, lietojot neaizsargāta stikla filtrus
 • Daudzslāņu pārklājums atspīdumu ierobežošanai no filtra virsmas, kas samazina mirgojuma un dubultošanās defektus
 • Ne vismazākajā mērā neietekmēs jūsu objektīva veiktspēju vai krāsu līdzsvaru
 • Lietojot ikdienā, caurspīdīgie filtri pasargās jūsu vērtīgo objektīvu no priekšējā elementa bojājuma, ko var izraisīt netīrumi, sitieni vai skrāpējumi
 • Filtriem ir melns alumīnija rāmis ar matētu apdari, kas ierobežo atspīdumu veidošanos
 • Šo filtru stikls ir aprīkots ar melnu ietvaru, kas samazina gaismas atstarošanās iespēju no malām
 • Īpaši plānais filtra rāmis palīdz izvairīties no vinjetēšanas uz īpaši plata leņķa objektīviem, kā arī tas ir paredzēts objektīva vāciņa piestiprināšanai
 • Īpašs rievojums uz rāmja ļauj filtrus ērti piestiprināt un noņemt no objektīviem
 • Filtru somiņas ir aizsargātas pret UV starojumu, kas pagarina filtru kalpošanas mūžu
Specifikācijas
Filtra tipsAizsargfiltrs
Filtra vītne67 mm
SērijaPro1 Digital
PārklājumsHoya daudzslāņu pārklājums
Iepakojumā ietilpstFiltrs

Tamron objektīva pārsegs HB028
Tamron objektīva pārsegs HB028

Objektīva pārsegs sniedz fotogrāfam vairākas priekšrocības. Pirmkārt, pārsegs aizsedz objektīvu, neļaujot tajā iekļūt sānu gaismai, kas var izraisīt nevēlamu attēla krāsu maiņu vai aizmiglojumu, vai objektīva uzliesmojuma efekta parādīšanos. Objektīva apēnošana palīdz uzlabot kontrastu un attēla kvalitāti. Otrkārt, pārsegs nodrošina daļēju objektīva elementa aizsardzību pret mitrumu un vēja nestiem putekļiem, kā arī piedod papildu aizsardzību pret nejaušiem triecieniem.

 • Paredzēts Tamron 18-400mm f/3.5-6.3 Di II VC HLD objektīvam
 • Novērš nevēlamas sānu gaismas iekļūšanu objektīvā
 • Nodrošina netraucētu viņjetēšanu un motora funkcijas
 • Papildu ieguvums — aizsargā objektīvu pret nejaušiem triecieniem
Specifikācijas
Piemērots objektīva pārsegsHB028
Objektīva pārsega tipsZiedlapas formas
Piemēroti objektīviTamron 18-400mm f/3.5-6.3 Di II VC HLD
MateriālsPlastmasa
KrāsaMelna / sudrabota
Iepakojumā ietilpstObjektīva pārsegs

Lee platleņķa adapteris 43mm
Lee platleņķa adapteris 43mm

 • Lee adaptera gredzeni stiprinās pie objektīva, ļaujot izvietot filtru turētāju vai objektīva saules sargu
 • Tiklīdz adaptera gredzens ir savā vietā, turētājs fiksējas, izmantojot vienmērīgu, ar atsperēm noslogotu ātrās atbrīvošanas mehānismu
 • Platleņķa adaptera gredzeni ir izstrādāti tā, ka filtrs tiek novietots maksimāli tuvu kameras objektīva priekšējam elementam. Tos ieteicams izmantot, kad sastopaties ar vinjetēšanu, lietojot standarta adaptera gredzenu
 • Šim platleņķa adaptera gredzenam ir izturīga konstrukcija ar alumīnija skrūves vītni; paredzēts izmantošanai kopā ar objektīviem ar 46 mm filtra vītni
 • Savietojams ar visiem Lee 4" (100 mm) filtru turētājiem, objektīvu pārsegiem un citiem aksesuāriem
Specifikācijas
Objektīva filtra pavediens43 mm
MateriālsAlumīnijs

Tamron objektīva vāciņš 72mm Snap CF72II
Tamron objektīva vāciņš 72mm Snap CF72II

Objektīva vāciņš novērš putekļu un netīrumu uzkrāšanos, kad objektīvs netiek izmantots. Tas arī aizsargā priekšējo objektīva elementu pret skrāpējumiem, pirkstu nospiedumiem, nelieliem triecieniem un citu vieglu iedarbību.  

 • Ērti uzliekams un noņemams no objektīva
 • Aizsargā priekšējo objektīva elementu
 • Piemērots objektīviem ar 72 mm filtra vītni
Specifikācijas
Vāciņa tipsPriekšējais objektīva vāciņš
Piemēroti objektīviUniversālais
Filtra vītne72 mm
MateriālsPlastmasa
Objektīva vāciņa turētājsNav
KrāsaMelna / sudrabota
Iepakojumā ietilpstPriekšējais objektīva vāciņš
Piemērots objektīvamUniversāls