100% BRAND NEW
GUARANTEE
EXCELLENT
WARRANTY SERVICES
FREE SHIPPING
WITHIN 50KM
Call us now
0123-456-789
 Kategorijas
Telefoni / Planšetdatori8419TV / Audio5629Spēļu konsoles / Spēles2764Foto tehnika / Optika11697Datortehnika / Preces birojam19736Sadzīves tehnika8745Skaistumkopšana / Kosmētika1209Mājai / Mājsaimniecībai7596Dārzam / Remontam2550Sports / Atpūta268Rotaļlietas / Preces bērniem547Auto preces735Citas preces32680
Grozs ir tuksš

Objektīvi

Salidzināt (0)
Kārtot pēc
Sigma AF 17-70mm F2.8-4.0 DC MACRO OS HSM (Canon)
Sigma AF 17-70mm F2.8-4.0 DC MACRO OS HSM (Canon)

17-70mm f/2.8-4.0 DC Macro HSM OS ir pirmais objektīvs Sigma Global Vision Contemporary produktu līnijā. Sigma 17‑70mm f/2.8‑4.0 tika izstrādāts kā ideāls universālais objektīvs APS‑C izmēra attēla sensoriem. Līdztekus lieliskajam fokusa attālumam un makro funkcionalitātei objektīvs 17‑70mm f/2.8‑4.0 ir arī aprīkots ar ultraskaņas motoru (Hyper Sonic Motor; HSM) un optisko stabilizatoru (OS) augstākajai attēlu kvalitātei. HSM nodrošina klusu, precīzu un ātru automātisko fokusēšanu, bet OS kompensē kameras vibrācijas, uzņemot attēlus ar rokās turētu kameru. Šī objektīva konstrukcijā izmantots jauns termiski stabils kompozīta materiāls (TSC), kas nodrošina paaugstinātu izturīgumu, kā arī ierīces izmēra samazinājumu par 30%, salīdzinot ar standarta modeļiem. Turklāt konstrukcijā ietverti divi FLD stikla elementi, kuru sniegums ir līdzvērtīgs fluorītam, un viens SLD (īpaši zemas dispersijas) elements krāsu aberāciju samazināšanai visaugstākajā līmenī. Objektīvs ir savietojams ar Sigma USB dokstaciju vēl lielākai pielāgojamībai. 17‑70mm f/2.8‑4.0 Macro DC HSM OS ir ideāls universālais ceļojumu objektīvs un obligāts piederums ikvienā kameras somā.                

Tehniskie dati
Formāta savietojamībaCanon nepilna kadra digitālās spoguļkameras
Objektīva bajoneteCanon EF-S
Tālummaiņa / fiksācijaTālummaiņas objektīvs
Objektīva tipsStandarta tālummaiņas objektīvs
Fokusa attālums17 – 70 mm
Fokusa attālums (35 mm kameras ekvivalents)25,5 – 105 mm
Maksimālā apertūraf/2,8 – 4,0
Minimālā apertūraf/22
Optiskā konstrukcija16 elementi 14 grupās
FokusēšanaAutofokuss, Manuāla fokusēšana
Autofokusa motorsHSM (Hyper Sonic Motor) motors
Pastāvīga manuālās fokusēšanas iespēja
Attēla stabilizators
Attēla stabilizatora dizainsSigma OS (Optical Stabilization)
Minimālais fokusa attālums22 cm
Diafragmas lapiņu skaits7
Maksimālais atveides koeficients0.34×
Vispārīgi
Diametrs79 mm
Garums82 mm
Svars465 g
Filtra vītne72 mm
Iepakojumā ietilpstObjektīvs, Priekšējais objektīva vāciņš, Aizmugurējais objektīva vāciņš, Mīksta somiņa, Objektīva pārsegs
Piemērots objektīva pārsegsLH780-03

Sigma 35mm F1.4 DG HSM [Art] (Canon)
Sigma 35mm F1.4 DG HSM [Art] (Canon)

Sigma 35mm f/1.4 DG HSM ir progresīvs objektīvs, kas izstrādāts lietošanai ar pilna kadra kamerām, taču lieliski sader arī ar APS‑C izmēra attēla sensoriem. 35mm f/1.4 DG HSM ir pirmais objektīvs Sigma Global Vision Art produktu līnijā un ietver jaunas funkcijas, kas balstītas uz unikālu objektīva konceptu un dizainu. 35 mm ir fotografēšanā visbiežāk lietotais fokusa attālums, un savienojumā ar Sigma tehnoloģiju sasniegumiem šis objektīvs pārnes māksliniecisko izteiksmi jaunā līmenī. Objektīvs ir apgādāts ar dažādām tehnoloģijām, tai skaitā, ultraskaņas motoru (Hyper Sonic Motor; HSM), mainīgu iekšējās fokusēšanas sistēmu, SLD un FLD stikla elementiem. HSM nodrošina klusu, ātrdarbīgu un precīzu automātisko fokusēšanu, savukārt mainīgā fokusēšanas sistēma nodrošina augstākā līmeņa optisko sniegumu, fotografējot objektus tuvā attālumā. SLD un FLD stikla elementi (veiktspēja līdzvērtīga fluorītam) palīdz koriģēt gan aksiālo, gan hromatisko aberāciju. Lielā f/1,4 apertūra padara šo objektīvu ideāli piemērotu attēlu uzņemšanai vāja apgaismojuma apstākļos. Objektīvs ir savietojams ar Sigma USB dokstaciju un Optimization Pro programmatūru fokusēšanas parametru pielāgošanai un noregulēšanai. Sigma 35mm f/1.4 DG HSM ir obligāts piederums ikvienā kameras somā.

Tehniskie dati
Formāta savietojamībaCanon pilna kadra digitālās spoguļkameras, Canon nepilna kadra digitālās spoguļkameras
Objektīva bajoneteCanon EF
Tālummaiņa / fiksācijaPrimārais objektīvs
Objektīva tipsPlatleņķa objektīvs
Fokusa attālums35 mm
Maksimālā apertūraf/1,4
Minimālā apertūraf/16
Optiskā konstrukcija13 elementi 11 grupās
FokusēšanaAutofokuss, Manuāla fokusēšana
Autofokusa motorsHSM (Hyper Sonic Motor) motors
Attēla stabilizatorsNav
Minimālais fokusa attālums30 cm
Diafragmas lapiņu skaits9
Maksimālais atveides koeficients0.19×
Vispārīgi
Diametrs77 mm
Garums94 mm
Svars665 g
Filtra vītne67 mm
Iepakojumā ietilpstAizmugurējais objektīva vāciņš, Mīksta somiņa, Objektīva pārsegs, Objektīvs, Priekšējais objektīva vāciņš
Piemērots objektīva pārsegsLH730-03

Fujifilm Fujinon XF 100-400mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR (Black)
Fujifilm Fujinon XF 100-400mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR (Black)

Fujinon XF 100-400mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR ir supertālummaiņas objektīvs, kas aptver 35 mm ekvivalentu fokusa attālumu 152‑609 mm. Objektīva augstas veiktspējas optisko konstrukciju veido 21 elements 14 grupās, tai skaitā piecas ED lēcas un viena Super ED lēca, kas palīdz samazināt telefoto objektīvos tik bieži sastopamo hromatisko aberāciju. Rezultātā šis objektīvs nodrošina savā klasē augstāko attēla kvalitāti. Objektīvs ir īpaši izstrādāts attēlu uzņemšanai, kameru turot rokās, tam ir 5 soļu attēla stabilizācijas sistēma un tas sver mazāk par 1,4 kg. Lineārais motors, kas nodrošina ātru automātisko fokusēšanu, padara objektīvu izcili piemērotu ātri kustīgu objektu uzņemšanai, tai skaitā kustībā esošu lidmašīnu un sacīkšu transportlīdzekļu fotografēšanai. Objektīvs ir arī mitruma un putekļu izturīgs un darbojas apkārtējās vides temperatūrā līdz pat -10°C, tāpēc tas ir piemērots fotografēšanai dažādos āra apstākļos. Turklāt objektīva priekšējais elements apstrādāts ar fluora pārklājumu, kas atgrūž ūdeni un netīrumus, vēl jo vairāk paaugstinot objektīva uzticamību.      

Samazināta hromatiskā aberācija augstas izšķirtspējas attēliem
Optiskā konstrukcija, ko veido 21 elements 14 grupās, tai skaitā piecas ED lēcas un viena Super ED lēca, sniedz rezultātus, kas līdzvērtīgi fluorīta lēcai, un atveido detalizētus attēlus, samazinot aksiālo hromatisko aberāciju. Maksimālais palielinājums ir 0,19×, kas ļauj lietotājiem uzņemt telefoto makro attēlus.

Klasē vadošā 5 soļu attēla stabilizācija
5 soļu attēla stabilizācijas sistēma – visjaudīgākā starp supertelefoto tālummaiņas objektīviem – novērš attēlos kameras vibrāciju radīto ietekmi pat pie maksimāla telefoto iestatījuma 609 mm (35 mm formāta ekvivalents). Turklāt, ja tiek konstatēta panoramēšana, objektīvs automātiski pārslēdzas kameras vibrāciju korekcijai tikai vertikālā plaknē.

Ātrs un kluss autofokuss, pateicoties diviem lineāriem motoriem
Objektīvā izmantoti divi lineārie motori, lai nodrošinātu ātru kustīgu objektu fokusēšanu. Turklāt motori ir klusi, kas objektīvu padara ideāli piemērotu dzīvās mūzikas izpildījumu un teātra uzvedumu uzņemšanai. Izmantojot fokusa diapazona ierobežotāja funkciju, kas ierobežo tuvas fokusēšanas punktu līdz 5 m, iespējams panākt vēl ātrāku automātisko fokusēšanu.

Kompakts un viegls dizains
Pateicoties tam, ka objektīvs sver mazāk par 1,4 kg, ievērojami atvieglota attēlu uzņemšana, kameru turot rokās. Piestiprinot objektīvu pie X‑T1 korpusa, kopējais svars nepārsniedz 2 kg, kas ļauj viegli turpināt pārvietoties un uzņemt attēlus. Turklāt piestiprinot pie kameras korpusa, rodas sajūta, ka objektīvs ir vieglāks, nekā tas patiesībā ir. 

Izturība pret mitrumu/putekļiem, darbība -10°C zemā temperatūrā un fluora pārklājums
Objektīvs ir apgādāts ar 13 mitruma un putekļu izturīgiem blīvējumiem 12 vietās, ļaujot strādāt ar šo objektīvu arī sarežģītos āra apstākļos. Turklāt objektīva priekšējo elementu klāj ūdeni atvairošs fluora pārklājums, kas aizsargā pret netīrumiem un atvieglo tīrīšanu.

Objektīva pārsegs ar polarizējošo filtru un fiksācijas mehānismu
Objektīva pārsegs ir apgādāts ar slīdošu lodziņu, kas ļauj piekļūt polarizējošam filtram pat tad, kad objektīva pārsegs ir nostiprināts. Piedevām pārsegam ir fiksācijas mehānisms, kas ļauj to droši piestiprināt pie objektīva.

Savietojams ar 1,4× telekonverteru
Šis objektīvs ir savietojams ar XF 1.4X TC WR telekonverteru. Piestiprinot tas kļūst par 140‑560 mm f/6.3‑8 vai 213‑853 mm (35 mm formāta ekvivalents) objektīvu. Turklāt tiek saglabāta fāzes noteikšanas AF uzņemšana pat ar f/8.

Tehniskie dati
Formāta savietojamībaFujifilm X sērijas bezspoguļa kameras
Objektīva bajoneteFujifilm X
Tālummaiņa / fiksācijaTālummaiņas objektīvs
Objektīva tipsTelefoto tālummaiņas objektīvs
Fokusa attālums100 – 400 mm
Fokusa attālums (35 mm kameras ekvivalents)152 – 609 mm
Maksimālā apertūraf/4,5 – 5,6
Minimālā apertūraf/22
Optiskā konstrukcija21 elements 14 grupās
FokusēšanaAutofokuss, Manuāla fokusēšana
Autofokusa motorsLineārais motors
Pastāvīga manuālās fokusēšanas iespēja
Attēla stabilizators
Stabilizatora veiktspēja5 soļi
Minimālais fokusa attālums175 cm
Diafragmas lapiņu skaits9
Maksimālais atveides koeficients0.19×
Vispārīgi
Diametrs94,8 mm
Garums210,5 mm
Svars1375 g
Filtra vītne77 mm
Aizsardzība pret apkārtējās vides iedarbībuAizsardzība pret putekļu un laika apstākļu ietekmi, Noturīgs pret salu
Iepakojumā ietilpstObjektīvs, Priekšējais objektīva vāciņš, Aizmugurējais objektīva vāciņš, Objektīva pārsegs, Stiprinājums statīvam

Pentax SMCP-FA 35mm f/2.0 AL
Pentax SMCP-FA 35mm f/2.0 AL

Pentax smc FA 35mm f/2,0 AL ir vidēji plata leņķa objektīvs, kam raksturīga standarta objektīva perspektīva, bet ar lielāku skata leņķi. Šim objektīvam ir iekšējie kustīgie elementi optimāliem rezultātiem visā fokusa diapazonā. Spilgti, gaiši un asi.   

Tehniskie dati
Formāta savietojamībaPentax pilna kadra digitālās spoguļkameras, Pentax nepilna kadra digitālās spoguļkameras
Objektīva bajonetePentax KAF
Tālummaiņa / fiksācijaPrimārais objektīvs
Objektīva tipsPlatleņķa objektīvs
Fokusa attālums35 mm
Maksimālā apertūraf/2,0
Minimālā apertūraf/22
Optiskā konstrukcija6 elementi 5 grupās
FokusēšanaAutofokuss, Manuāla fokusēšana
Autofokusa motorsSkrūvgrieža mehānisms
Pastāvīga manuālās fokusēšanas iespēja
Attēla stabilizatorsNav
Minimālais fokusa attālums30 cm
Diafragmas lapiņu skaits6
Maksimālais atveides koeficients0,17×
Vispārīgi
Diametrs64 mm
Garums44 mm
Svars195 g
Filtra vītne49 mm
Aizsardzība pret apkārtējās vides iedarbībuNav
Iepakojumā ietilpstObjektīvs, Priekšējais objektīva vāciņš, Aizmugurējais objektīva vāciņš, Objektīva pārsegs, Mīksta somiņa
Piemērots objektīva pārsegsPH-RB49

Tamron 18-200mm F/3.5-6.3 Di III VC Black (Sony E)
Tamron 18-200mm F/3.5-6.3 Di III VC Black (Sony E)

Tamron 18-200mm f/3,5-6,3 Di III VC objektīvs ir Sony M bajonetes objektīvs, kas paredzēts Sony a un NEX sērijas bezspoguļa kamerām. Šis objektīvs nodrošina 35 mm formātam ekvivalentu fokusa garumu 29‑320 mm, kas ietver pilnu fokusa garuma diapazonu no universālā platleņķa līdz telefoto. Objektīvs ir apgādāts ar iekšējās fokusēšanas sistēmu un iebūvētu VC (Vibration Compensation) attēla stabilizāciju, kas samazina kameras vibrāciju ietekmi. VC funkcija ir īpaši noderīga gadījumos, kad fotografējat ar mazāku slēdža ātrumu vai lielāku fokusa attālumu. Pateicoties iekļautajam soļdzinējam, automātiskās fokusēšanas process ir ātrāks un precīzāks.  
 
Objektīvu veido 17 elementi 13 grupās, tajā skaitā asfēriski, zemas dispersijas un XR (papildu refrakcijas indekss) elementi, efektīvi mazinot aberācijas, distorsiju un objektīva izmēru. Šis objektīvs piedāvā arī makro funkcijai līdzīgas iespējas ar minimālo fokusēšanas distanci 50 cm pie 200 mm fokusa garuma un palielinājuma koeficientu 1:3,7. Objektīva komplektā iekļauts priekšējais un aizmugurējais objektīva vāciņš, kā arī lapiņu formas objektīva pārsegs.  
 

 • Objektīvu veido 17 elementi 13 grupās
 • Asfēriskie elementi koriģē sfēriskās aberācijas un ierobežo distorsiju
 • Zemas dispersijas elementi mazina attēlā krāsu izplūšanu un hromatiskās aberācijas
 • XR (papildu refrakcijas indekss) elementi palīdz samazināt optiskās konstrukcijas izmēru, ļaujot šim tālummaiņas objektīvam saglabāt kompaktumu
 • Izmanto 62 mm vītnes filtrus
 • Septiņi diafragmas asmeņi
 • Stikla elements
 • Zoom lock (ZL) mehānisms
 • Iekšējās fokusēšanas (IF) sistēma
Tehniskie dati
Formāta savietojamībaSony ɑ un NEX nepilna kadra bezsoguļa kameras
Objektīva bajoneteSony E
Tālummaiņa / fiksācijaTālummaiņas objektīvs
Objektīva tipsSupertālummaiņas objektīvs
Fokusa attālums18 – 200 mm
Fokusa attālums (35 mm kameras ekvivalents)27 – 300 mm
Maksimālā apertūraf/3,5 – 6,3
Minimālā apertūraf/22 – 40
Optiskā konstrukcija17 elementi 13 grupās
FokusēšanaAutofokuss, Manuāla fokusēšana
Autofokusa motorsSoļdzinējs
Attēla stabilizators
Attēla stabilizatora dizainsTamron VC (Vibration Compensation)
Minimālais fokusa attālums50 cm
Diafragmas lapiņu skaits7
Maksimālais atveides koeficients0.27×
Vispārīgi
Diametrs96,7 mm
Garums102 mm
Svars460 g
Filtra vītne62 mm
Iepakojumā ietilpstPriekšējais objektīva vāciņš, Aizmugurējais objektīva vāciņš, Objektīva pārsegs, Objektīvs
Piemērots objektīva pārsegsHB011

Panasonic Lumix G Vario 14-42mm f/3.5-5.6 II ASPH.MEGA O.I.S
Panasonic Lumix G Vario 14-42mm f/3.5-5.6 II ASPH.MEGA O.I.S

Lumix G VARIO 14-42mm f/3.5-5.6 II ASPH./MEGA O.I.S. objektīvs ar 35 mm formātam ekvivalentu fokusa attālumu 28‑84 mm ir izstrādāts, lai atveidotu ārkārtīgi asus attēlus ar minimālu izplūdumu un krāsu distorsiju visā tālummaiņas diapazonā. Tajā iebūvēta Panasonic MEGA O.I.S. optiskā attēla stabilizācijas tehnoloģija, kurā izmantoti žiroskopiskie sensori, lai apspiestu kameras vibrāciju radīto izplūdumu un nodrošinātu skaidru un asu attēlu uzņemšanu pat vāja apgaismojuma apstākļos.

Izmantojot iekšējās fokusēšanas sistēmu, kuru darbina soļdzinējs, augstākās klases optiskais dizains atbalsta nepārtraukta ātrgaitas kontrasta automātiskā fokusa (AF) un automātiskās ekspozīcijas (AE) funkciju gan fotoattēliem, gan filmām uz Lumix G un citām Mikro četru trešdaļu standarta sistēmas kamerām. 

Tehniskie dati
Formāta savietojamībaPanasonic bezspoguļa kameras, Olympus bezspoguļa kameras
Objektīva bajoneteMikro četras trešdaļas
Tālummaiņa / fiksācijaTālummaiņas objektīvs
Objektīva tipsStandarta tālummaiņas objektīvs
Fokusa attālums14 – 42 mm
Fokusa attālums (35 mm kameras ekvivalents)28 – 84 mm
Maksimālā apertūraf/3,5 – 5,6
Minimālā apertūraf/22
Optiskā konstrukcija9 elementi 8 grupās
FokusēšanaManuāla fokusēšana, Autofokuss
Autofokusa motorsSoļdzinējs
Attēla stabilizators
Attēla stabilizatora dizainsMEGA O.I.S. (Optical Image Stabilizer)
Stabilizatora veiktspēja4,5 soļi
Minimālais fokusa attālums30 cm
Diafragmas lapiņu skaits7
Maksimālais atveides koeficients0,17×
Vispārīgi
Diametrs56 mm
Garums49 mm
Svars95 g
Filtra vītne46 mm
Iepakojumā ietilpstPriekšējais objektīva vāciņš, Aizmugurējais objektīva vāciņš, Objektīva pārsegs

Tamron 28-300mm F/3.5-6.3 Di VC PZD (Nikon)
Tamron 28-300mm F/3.5-6.3 Di VC PZD (Nikon)

Tamron 28-300 mm f/3,5-6,3 Di VC PZD objektīvs piedāvā plašu tālummaiņas diapazonu no platleņķa līdz pat telefoto un paredzēts Nikon F‑bajonetes pilnkadra un APS‑C kamerām. Šī objektīva izskatā lietotāji iegūst ārkārtīgi universālu objektīvu kompaktā korpusā, kas APS‑C kamerām nodrošina ekvivalentu fokusa garumu 44,8‑480 mm. Turklāt objektīva apertūras atvēruma amplitūda ir no f/3,5‑6,3 līdz f/22‑40 visā tālummaiņas diapazonā.  

Šis 28-300 mm objektīvs nodrošina arī pieņemamas makro funkcijas iespējas ar palielinājuma indeksu 1:3,5, sasniedzot 300 mm fokusa garumu. Tas iespējams pateicoties īsajam fokusēšanas attālumam, kas ir tikai 49 cm. Turklāt, lai nodrošinātu izcilu attēlu kvalitāti, objektīva konstrukcijā papildus BBAR (Broad‑Band Anti‑Reflection) pārklājumiem izmantoti vairāki īpaši stikla elementi. Optiskajā konstrukcijā ietilpst viens hibrīda asfēriskais elements, trīs stikla elementi, četri zemas dispersijas elementi, viens papildu refrakcijas indeksa elements un viens ultra papildu refrakcijas indeksa elements.      
   
Vispārējai izmantošanai objektīvs apgādāts ar PZD (Piezo Drive) autofokusa sistēmu, ko darbina ātrs un kluss stāvošā viļņa ultraskaņas motors. Tas ļauj veikt ātru fokusēšanu, nodrošinot asus attēlus. VC (Vibration Compensation) mehānisms savukārt nodrošina optisko attēla stabilizāciju, kas samazina kameras vibrāciju ietekmi, uzņemot ar mazu slēdža ātrumu vai lielu fokusa attālumu. Objektīva komplektā iekļauts priekšējais un aizmugurējais objektīva vāciņš, kā arī lapiņu formas objektīva pārsegs. 
        

 • Objektīvs piedāvā pilna laika manuālās fokusa kontroles iespējas
 • Objektīva konstrukciju veido 19 elementi 15 grupās
 • Skata leņķis no 75°23' līdz 8°15' pilnkadra kamerām un no 52°58' līdz 5°20' APS‑C formāta kamerām
 • Izmanto 67 mm vītnes filtrus
 • Septiņi diafragmas asmeņi
 • Mitrumizturīga konstrukcija
 • Broad-Band Anti-Reflection pārklājums samazina attēlu dubultošanos un uzplaiksnījumu asiem, augsta kontrasta attēliem
 • Asfēriskie elementi koriģē sfēriskās aberācijas un ierobežo distorsiju
 • Zemas dispersijas elementi mazina attēlā krāsu izplūšanu un hromatiskās aberācijas
 • XR (papildu refrakcijas indekss) un UXR (ultra papildu refrakcijas indekss) elementi palīdz samazināt optiskās konstrukcijas izmēru, ļaujot šim tālummaiņas objektīvam saglabāt kompaktumu
Tehniskie dati
Formāta savietojamībaNikon pilna kadra digitālās spoguļkameras, Nikon nepilna kadra digitālās spoguļkameras
Objektīva bajoneteNikon F
Tālummaiņa / fiksācijaTālummaiņas objektīvs
Objektīva tipsSupertālummaiņas objektīvs
Fokusa attālums28 – 300 mm
Maksimālā apertūraf/3,5 – 6,3
Minimālā apertūraf/22 – 40
Optiskā konstrukcija19 elementi 15 grupās
FokusēšanaAutofokuss, Manuāla fokusēšana
Autofokusa motorsPZD (Piezo Drive) motors
Pastāvīga manuālās fokusēšanas iespēja
Attēla stabilizators
Attēla stabilizatora dizainsTamron VC (Vibration Compensation)
Minimālais fokusa attālums49 cm
Diafragmas lapiņu skaits7
Maksimālais atveides koeficients0.28×
Vispārīgi
Diametrs74,4 mm
Garums96 mm
Svars540 g
Filtra vītne67 mm
Iepakojumā ietilpstObjektīvs, Priekšējais objektīva vāciņš, Aizmugurējais objektīva vāciņš, Objektīva pārsegs

smc Pentax DA 18-135mm f/3.5-5.6 ED AL (IF) DC WR objektīvs
smc Pentax DA 18-135mm f/3.5-5.6 ED AL (IF) DC WR objektīvs

Pentax SMC DA 18-135mm F/3,5-5,6 ED AL (IF) DC WR ir augstas kvalitātes telefoto tālummaiņas objektīvs, kas izstrādāts lietošanai tikai ar Pentax digitālajām vienobjektīva spoguļkamerām. Tas piedāvā 35 mm formātam ekvivalentu fokusa attālumu 27,5‑207 mm. Šis plašais telefoto aptvērums ir ideāli piemērots dažādiem telefoto pielietojumiem, tajā skaitā portretu, sporta aktivitāšu un ainavu attēlu uzņemšanai.
  
Attēla aplis DA‑sērijas objektīvos nevainojami atbilst Pentax digitālajās SLR kamerās izmantotā CCD sensora izmēram 23,5 mm x 15,7 mm optimizētai kameras veiktspējai. Šāds dizains palīdz arī ievērojami samazināt izmēru, svaru un ražošanas izmaksas, salīdzinot ar 35mm formāta analogiem ar līdzīgām specifikācijām.  

Pentax DA (DA-Star) tālummaiņas objektīvi ir aprīkoti ar SDM sistēmu, kas nodrošina vienmērīgāku un klusāku autofokusēšanās darbību, izmantojot iebūvētu ultraskaņas motoru. Šis objektīvs, kā visi Pentax objektīvi, ir apstrādāts ar SMC pārklājumu maksimālai gaismas caurlaidībai, asai precizitātei un augsta kontrasta attēliem.

Turklāt objektīva priekšējā virsma apstrādāta ar SP (Super Protective) pārklājumu, kas veidots no īpaša fluorīda savienojuma un uzklāts izmantojot unikālu iztvaicēšanas procesu. Rezultātā objektīvs demonstrē izcilas ūdeni un eļļu atvairošas īpašības un padara vienkāršu objektīva notīrīšanu gadījumā, ja tas nejauši nosmērēts ar pirkstu nospiedumiem vai kosmētiku.

 • Paplašinātais 7,5X tālummaiņas diapazons ir ideāli piemērots plašam attēlu uzņemšanas apstākļu klāstam
 • Noturīgs pret laika apstākļiem nevainojamai darbībai arī mitros un nelabvēlīgos apstākļos
 • Kompakts un viegls dizains vieglai pārnēsājamībai
 • Līdzstrāvas (DC) motors atbalsta ātru un klusu autofokusa darbību
 • Pentax Super Protect (SP) pārklājums palīdz atvairīt putekļus, ūdeni un netīrumus, nodrošinot objektīva tīrību
 • Pentax ātrās pārslēgšanās fokusa sistēma ļauj acumirklī pārslēgties no automātiskās uz manuālo fokusa vadību
 • Asfēriskas lēcas elements palīdz kompensēt sfērisko aberāciju maksimāli augstai attēlu kvalitātei
 • 35 mm formātam ekvivalents fokusa attālums 27,5-207 mm
 • Izstrādāts īpaši PENTAX digitālajām SLR kamerām  
Tehniskie dati
Formāta savietojamībaPentax nepilna kadra digitālās spoguļkameras
Objektīva bajonetePentax KAF2
Tālummaiņa / fiksācijaTālummaiņas objektīvs
Objektīva tipsStandarta tālummaiņas objektīvs
Fokusa attālums18 – 135 mm
Fokusa attālums (35 mm kameras ekvivalents)27,5 – 207 mm
Maksimālā apertūraf/3,5 – 5,6
Minimālā apertūraf/22 – 38
Optiskā konstrukcija13 elementi 11 grupās
FokusēšanaAutofokuss, Manuāla fokusēšana
Autofokusa motorsDC (līdzstrāvas) motors
Pastāvīga manuālās fokusēšanas iespēja
Attēla stabilizatorsNav
Minimālais fokusa attālums40 cm
Diafragmas lapiņu skaits7
Maksimālais atveides koeficients0.24×
Vispārīgi
Diametrs73,7 mm
Garums76,2 mm
Svars405 g
Filtra vītne62 mm
Iepakojumā ietilpstPriekšējais objektīva vāciņš, Aizmugurējais objektīva vāciņš, Mīksta somiņa, Objektīva pārsegs, Objektīvs
Piemērots objektīva pārsegsPH-RBC62

Samyang AF 14mm f/2.8 objektīvs priekš Sony
Samyang AF 14mm f/2.8 objektīvs priekš Sony

 • 14 mm īpaši plata leņķa objektīvs
 • Ātra – f/2,8 maksimālā apertūra
 • Ideāli piemērots ainavu fotogrāfijai
 • Ātrs un kluss fokusēšanas motors
 • Saderīgs ar Sony α bezspoguļu kamerām
Tehniskie dati
Formāta savietojamībaSony ɑ pilna kadra bezspoguļa kameras, Sony ɑ nepilna kadra bezsoguļa kameras
Objektīva bajoneteSony E
Tālummaiņa / fiksācijaPrimārais objektīvs
Objektīva tipsĪpaši plata leņķa objektīvs
Fokusa attālums14 mm
Maksimālā apertūraf/2,8
Minimālā apertūraf/22
Optiskā konstrukcija14 elementi 10 grupās
FokusēšanaAutofokuss, Manuāla fokusēšana
Pastāvīga manuālās fokusēšanas iespēja
Attēla stabilizatorsNav, Izmanto kamerā iebūvēto stabilizāciju
Minimālais fokusa attālums20 cm
Diafragmas lapiņu skaits7
Maksimālais atveides koeficients0.12×
Vispārīgi
Diametrs85,5 mm
Garums97,5 mm
Svars505 g
Filtra vītneN/A
Iepakojumā ietilpstPriekšējais objektīva vāciņš, Aizmugurējais objektīva vāciņš, Objektīvs

Sigma 18-300mm f/3.5-6.3 DC Macro HSM (Pentax)
Sigma 18-300mm f/3.5-6.3 DC Macro HSM (Pentax)

 • Sevišķi kompakts objektīvs ar augstu tālummaiņas attiecību
 • Pielāgošana un elastīga regulēšana, izmantojot Sigma USB doku
 • 72 mm filtra izmērs

Objektīvs Sigma 18-300mm 3.5‑6.3 DC HSM Macro ir vēl viens iespaidīgs papildinājums Sigma Global Vision Contemporary produktu līnijā. Šis objektīvs ar 16,6x tālummaiņu, kas aptver fokusa attālumus no platleņķa līdz telefoto, piedāvā arī 1:3 palielinājuma koeficientu. Sigma 18-300mm Contemporary izstrādāts lietošanai ar APS-C kamerām, kur tas atbilst 27‑450 mm objektīvam un izmanto jaunāko Sigma tehnoloģiju. Uzlabots ultraskaņas motors (HSM) nodrošina klusu un ātru automātisko fokusēšanu. Četri FLD (snieguma ziņā līdzvērtīgi fluorītam) elementi kopā ar vienu SLD stiklu ļauj uzņemt neticami asus un kontrastainus attēlus visā fokusa attāluma diapazonā. Izmantojot augstākās kvalitātes stiklu, Sigma 18‑300mm Contemporary kontrolē aberāciju pat telefoto galā, lai atveidotu augstas kvalitātes attēlus. Izmantojot kopā ar USB doku, šis objektīvs ļauj atjaunināt aparātprogrammatūru un regulēt fokusa parametrus.   
Tehniskie dati
Formāta savietojamībaPentax nepilna kadra digitālās spoguļkameras
Objektīva bajonetePentax KAF2
Tālummaiņa / fiksācijaTālummaiņas objektīvs
Objektīva tipsSupertālummaiņas objektīvs
Fokusa attālums18 – 300 mm
Fokusa attālums (35 mm kameras ekvivalents)27 – 450 mm
Maksimālā apertūraf/3,5 – 6,3
Minimālā apertūraf/22
Optiskā konstrukcija17 elementi 13 grupās
FokusēšanaAutofokuss, Manuāla fokusēšana
Autofokusa motorsHSM (Hyper Sonic Motor) motors
Attēla stabilizatorsNav
Minimālais fokusa attālums39 cm
Diafragmas lapiņu skaits7
Maksimālais atveides koeficients0.30×
Vispārīgi
Diametrs79 mm
Garums101,5 mm
Svars585 g
Filtra vītne72 mm
Aizsardzība pret apkārtējās vides iedarbībuNav
Iepakojumā ietilpstPriekšējais objektīva vāciņš, Aizmugurējais objektīva vāciņš, Objektīva pārsegs, Objektīvs
Piemērots objektīva pārsegsLH780-07

Tamron 18-200mm F/3.5-6.3 Di III VC Silver (Canon EF-M)
Tamron 18-200mm F/3.5-6.3 Di III VC Silver (Canon EF-M)

Tamron 18-200mm f/3,5-6,3 Di III VC ir EF-M bajonetes objektīvs, kas paredzēts Canon EOS M sērijas bezspoguļa kamerām. Šis objektīvs nodrošina 35 mm formātam ekvivalentu fokusa garumu 29‑320 mm, kas ietver pilnu fokusa garuma diapazonu no universālā platleņķa līdz telefoto. Objektīvs ir apgādāts ar iekšējās fokusēšanas sistēmu un iebūvētu VC (Vibration Compensation) attēla stabilizāciju, kas samazina kameras vibrāciju ietekmi. VC funkcija ir īpaši noderīga gadījumos, kad fotografējat ar mazāku slēdža ātrumu vai lielāku fokusa attālumu. Pateicoties iekļautajam soļdzinējam, automātiskās fokusēšanas process ir ātrs un precīzs.    
   
Objektīvu veido 17 elementi 13 grupās, to skaitā, asfēriski, zemas dispersijas un XR (papildu refrakcijas indekss) elementi, efektīvi mazinot aberācijas, distorsiju un objektīva izmēru. Šis objektīvs piedāvā arī makro funkcijai līdzīgas iespējas ar minimālo fokusēšanas distanci 50 cm pie 200 mm fokusa garuma un palielinājuma koeficientu 1:3,7. Objektīva komplektā iekļauts priekšējais un aizmugurējais objektīva vāciņš, kā arī lapiņu formas objektīva pārsegs.  
 

 • Objektīva konstrukciju veido 17 elementi 13 grupās
 • Asfēriskie elementi koriģē sfēriskās aberācijas un ierobežo distorsiju
 • Zemas dispersijas elementi mazina attēlā krāsu izplūšanu un hromatiskās aberācijas
 • XR (papildu refrakcijas indekss) elementi palīdz samazināt optiskās konstrukcijas izmēru, ļaujot šim tālummaiņas objektīvam saglabāt kompaktumu
 • Izmanto 62 mm vītnes filtrus
 • Septiņi diafragmas asmeņi
 • Stikla elements
 • Zoom lock (ZL) mehānisms
 • Iekšējās fokusēšanas (IF) sistēma
Tehniskie dati
Formāta savietojamībaCanon EOS-M bezspoguļa kameras
Objektīva bajoneteCanon EF-M
Tālummaiņa / fiksācijaTālummaiņas objektīvs
Objektīva tipsSupertālummaiņas objektīvs
Fokusa attālums18 – 200 mm
Fokusa attālums (35 mm kameras ekvivalents)29 – 320 mm
Maksimālā apertūraf/3,5 – 5,6
Minimālā apertūraf/22 – 40
Optiskā konstrukcija17 elementi 13 grupās
FokusēšanaAutofokuss, Manuāla fokusēšana
Autofokusa motorsSoļdzinējs
Attēla stabilizators
Attēla stabilizatora dizainsTamron VC (Vibration Compensation)
Minimālais fokusa attālums50 cm
Diafragmas lapiņu skaits7
Maksimālais atveides koeficients0.27×
Vispārīgi
Diametrs68,6 mm
Garums96,5 mm
Svars459 g
Filtra vītne62 mm
Iepakojumā ietilpstPriekšējais objektīva vāciņš, Aizmugurējais objektīva vāciņš, Objektīva pārsegs, Objektīvs
Piemērots objektīva pārsegsHB011

Fujifilm Fujinon XF 50mm f/2 R WR (Silver)
Fujifilm Fujinon XF 50mm f/2 R WR (Silver)

Fujinon XF 50mm f/2 R WR ir īsa diapazona telefoto objektīvs ar fiksētu fokusa attālumu un plūdlīniju dizainu — piemērots Fujifilm X sērijas bezspoguļa kamerām. Šis objektīvs piedāvā fokusa attālumu 76 mm (35 mm formāta ekvivalents), kas ir lieliski piemērots dažādām attēlu uzņemšanas situācijām, to skaitā portretu un klusās dabas fotogrāfijai. Viegls dizains un spilgta f/2 maksimālā apertūra atvieglo darbu vāja apgaismojuma apstākļos, kā arī nodrošina efektīvu kontroli pār asuma dziļumu, izmantojot noteiktas fokusēšanas tehnikas. Autofokuss darbojas ātri, precīzi un gandrīz bez skaņas kā foto, tā arī video uzņemšanas laikā. Objektīvs ir arī hermētiski noslēgts un piemērots lietošanai pat -10 °C zemā gaisa temperatūrā. Turklāt atsevišķiem objektīva elementiem ir uzklāts Super EBC (elektronu staru pārklājums), kas samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu, lai uzlabotu kontrastu un krāsu precizitāti, strādājot spilgta apgaismojuma apstākļos.        

Tehniskie dati
Formāta savietojamībaFujifilm X sērijas bezspoguļa kameras
Objektīva bajoneteFujifilm X
Tālummaiņa / fiksācijaPrimārais objektīvs
Objektīva tipsNormal
Fokusa attālums50 mm
Fokusa attālums (35 mm kameras ekvivalents)76 mm
Maksimālā apertūraf/2,0
Minimālā apertūraf/16
Optiskā konstrukcija9 elementi 7 grupās
FokusēšanaAutofokuss, Manuāla fokusēšana
Attēla stabilizatorsNav
Minimālais fokusa attālums39 cm
Diafragmas lapiņu skaits9
Vispārīgi
Diametrs60 mm
Garums59.4
Svars200 g
Filtra vītne46 mm
Aizsardzība pret apkārtējās vides iedarbībuAizsardzība pret putekļu un laika apstākļu ietekmi
Iepakojumā ietilpstObjektīva pārsegs, Tīrīšanas lupatiņas/salvetes, Objektīvs, Priekšējais objektīva vāciņš, Aizmugurējais objektīva vāciņš

Tamron 35-150mm f/2.8-4 Di VC OSD objektīvs priekš Nikon
Tamron 35-150mm f/2.8-4 Di VC OSD objektīvs priekš Nikon

Aptverot unikālu platleņķa līdz vidēja telefoto diapazonu, Tamron 35‑150mm f/2.8‑4 Di VC OSD ir elastīga tālummaiņa, ko raksturo spilgts f/2.8‑4 maksimālās apertūras apgabals un nosacīti kompakts, viegls dizains vispārīgai lietošanai. Optiskā konstrukcija ietver gan zemas dispersijas stiklu, gan asfēriskus elementus, kas palīdz samazināt hromatiskās un sfēriskās aberācijas visā tālummaiņas apgabalā skaidrākiem un asākiem attēliem. Optiku papildina uzlabots klusas piedziņas AF motors, kas nodrošina ātru un gandrīz nedzirdamu fokusēšanas darbību, savukārt vibrācijas kompensācijas sistēma apspiež kameras drebēšanas radītos efektus, ļaujot iegūt asākus attēlus ar rokā turētu kameru. 

Tehniskie dati
Formāta savietojamībaNikon nepilna kadra digitālās spoguļkameras, Nikon pilna kadra digitālās spoguļkameras
Objektīva bajoneteNikon F
Tālummaiņa / fiksācijaTālummaiņas objektīvs
Objektīva tipsSupertālummaiņas objektīvs
Fokusa attālums35 – 150 mm
Maksimālā apertūraf/2,8 – 4,0
Minimālā apertūraf/16 – 22
Optiskā konstrukcija18 elementi 14 grupās
FokusēšanaAutofokuss, Manuāla fokusēšana
Autofokusa motorsOSD (Optimised Silent Drive) motors
Attēla stabilizators
Attēla stabilizatora dizainsTamron VC (Vibration Compensation)
Minimālais fokusa attālums45 cm
Diafragmas lapiņu skaits9
Vispārīgi
Diametrs84 mm
Garums126,8 mm
Svars790 g
Filtra vītne77 mm
Iepakojumā ietilpstAizmugurējais objektīva vāciņš, Objektīvs, Priekšējais objektīva vāciņš