100% BRAND NEW
GUARANTEE
EXCELLENT
WARRANTY SERVICES
FREE SHIPPING
WITHIN 50KM
Call us now
0123-456-789
 Kategorijas
Telefoni / Planšetdatori8374TV / Audio5733Spēļu konsoles / Spēles3505Foto tehnika / Optika11721Datortehnika / Preces birojam20109Sadzīves tehnika8897Skaistumkopšana / Kosmētika1284Mājai / Mājsaimniecībai7603Dārzam / Remontam2563Sports / Atpūta297Rotaļlietas / Preces bērniem773Auto preces772Citas preces33166
Grozs ir tuksš

Klaviatūras

Salidzināt (0)
Kārtot pēc
Speedlink LUCIDIS USB Melns, Sudrabs
Speedlink LUCIDIS USB Melns, Sudrabs

Izbaudiet maksimāla ērtuma un uzticamas tehnoloģijas apvienojumu vienā ierīcē ar LUCIDIS komforta klaviatūru. Tās mūsdienīgais dizains ar spīdīgo alumīnija delmu paliktni piešķirs jūsu darbvirsmai patiesi īpašu stilu. 12 praktiskie īsceļu taustiņi apvienojumā ar FN taustiņu nodrošina vieglu personālā datora vadību un ātru piekļuvi papildus multimediju funkcijām. Savukārt pateicoties tumši zilajam taustiņu izgaismojumam, LUCIDIS klaviatūra nepievils jūs pat vāja apgaismojuma apstākļos. Turklāt taustiņu izgaismojumu iespējams pielāgot, lai tas būtu diskrēts, pilnas intensitātes vai pat pulsējošs.

 • PC klaviatūra ar USB savienotāju
 • Pilna izmēra taustiņu izkārtojums, ieskaitot bulttaustiņus un cipartastatūru
 • Ieslēdzams/izslēdzams un konfigurējams klaviatūras LED apgaismojums
 • Ātra piekļuve 12 noderīgām papildus funkcijām
 • 4 papildus īsceļu taustiņi tiešai piekļuvei multimediju funkcijām
 • Stilīgs alumīnija delmu paliktnis
 • Pielāgojams augstums perfektai ergonomikai
 • Zema profila taustiņi maksimālam rakstīšanas ērtumam
 • Plug&Play instalācija bez papildus draivera
 • Kabeļa garums: 1,5m
Klaviatūra
Klaviatūras tipsKlaviatūra ar vadu
Klaviatūras izkārtojumsNordic
Taustiņu skaits105
Papildus taustiņi4 multimediju taustiņi
ApgaismojumsNav
InterfeisiUSB
Iebūvēts USB centrmezgls (hub)
Austiņu izeja / mikrofona ieeja
Vispārīgi
Sistēmas prasībasBrīvs USB ports
Plaukstas pamatnes atbalstsFiksēts
Kabeļa garums150 cm
KrāsaMelna / sudrabota, Sudrabota
Iepakojumā ietilpstKlaviatūra

Speedlink ACCUSOR USB
Speedlink ACCUSOR USB

Lai sakautu savu virtuālo pretinieku, taktika un ekipējums jāizvēlas ar īpašu rūpību. Datorspēļu klaviatūra ACCUSOR nodrošina šo visās frontēs, piedāvājot tādiem aizrautīgiem spēlētājiem kā tu virkni klaviatūras pielāgošanas iespēju, – palaid jaudīgas makro komandas vienā acumirklī un svini triumfālas uzvaras, pateicoties individuāli pielāgotiem profiliem. ACCUSOR ievērojami palielina tavas uzvaras iespējas ar tādām funkcijām kā jaudīgs makro redaktors un daudzām citām. Tās nākamās paaudzes izskats – it īpaši izgaismojums – ir iederīgs un jaudīgs un ļauj nospiest pareizos taustiņus pat tumsā. Klaviatūra ACCUSOR ir gatava lietošanai uzreiz izņemot no iepakojuma, līdz ar to nedz veterāniem, nedz iesācējiem nebūs velti jātērē laiks un varēs ķerties uzreiz pie lietas.   

Klaviatūra
Klaviatūras tipsKlaviatūra ar vadu
Taustiņu dizainsMembrānas
Klaviatūras izkārtojumsNordic
Papildus taustiņi9 multimediju taustiņi, 6 makro taustiņi
Anti-ghosting
N-key rollover
Aptaujas biežums1000 Hz Ultrapolling
Reakcijas laiks1 ms
Profili
ApgaismojumsDaudzkrāsu
InterfeisiUSB 2.0
Vispārīgi
Sistēmas prasībasBrīvs USB ports
Kabeļa garums180 cm
KrāsaMelna / sudrabota
Platums (mm)506
Dziļums (mm)213
Augstums (mm)30
Svars (g)810

Apple Magic
Apple Magic

 • Ērta bezvadu Apple klaviatūra
 • Darbojas, izmantojot Bluetooth savienojumu
 • Zema profila taustiņi un SWE izkārtojums
 • Iebūvēts ilgstošas darbības akumulators
 • Ideāls sabiedrotais jūsu Mac ierīcei
Klaviatūra
Klaviatūras tipsBezvadu klaviatūra
Taustiņu dizainsMembrānas
Klaviatūras izkārtojumsSWE
Bezvadu
Bezvadu tehnoloģijaBluetooth
Barošanas avotsIebūvēts akumulators
Vispārīgi
Sistēmas prasībasmacOS 10.12.4 vai jaunāka, iOS 10.3 vai jaunāka
KrāsaBalta
Platums (mm)418,7
Dziļums (mm)114,9
Augstums (mm)10,9
Svars (g)390
Iepakojumā ietilpstKlaviatūra, Lightning - USB kabelis

Apple Magic Keyboard
Apple Magic Keyboard

Klaviatūra Magic Keyboard apvieno sevī jaunu plānu dizainu, iebūvētu akumulatoru un plašākas taustiņu funkcijas. Pateicoties uzlabotam šķēru mehānismam zem katra taustiņa lielākai stabilitātei un optimizētai taustiņu kustībai, kā arī zemākam profilam, Magic Keyboard nodrošina ievērojami ērtu un precīzu rakstīšanas pieredzi. Klaviatūra automātiski sapārojas ar jūsu Mac ierīci, līdz ar to ir nekavējoties gatava darbam. Turklāt akumulatoram ir neticami ilgs darbības laiks — tas darbinās jūsu klaviatūru aptuveni mēnesi vai pat ilgāk ar vienu uzlādi.  

Klaviatūra
Klaviatūras tipsBezvadu klaviatūra
Taustiņu dizainsMembrānas
Klaviatūras izkārtojumsSWE
Iebūvēts USB centrmezgls (hub)
Austiņu izeja / mikrofona ieeja
Bezvadu
Bezvadu tehnoloģijaBluetooth 4.0
Darbības rādiuss10 m
Barošanas avotsIebūvēts akumulators
Vispārīgi
Sistēmas prasībasMac OS X 10.11 vai jaunāks
Plaukstas pamatnes atbalsts
KrāsaSudrabota, Balta
Platums (mm)279
Dziļums (mm)115
Augstums (mm)41, 109
Svars (g)231
Iepakojumā ietilpstKlaviatūra, Lightning USB kabelis

Roccat Horde Aimo (Black) EN/RU
Roccat Horde Aimo (Black) EN/RU

Iepazīstieties – Horde AIMO – pilnībā aprīkota datorspēļu klaviatūra, kas vārdam “papildinājumi” piešķir jaunu nozīmi. Pilnīgi no jauna izstrādātie ROCCAT Membranical taustiņi apvieno sevī vislabākās membrānas un mehānisko taustiņu īpašības. Šie taustiņi tika konstruēti un izstrādāti pilnīgi no nulles, lai uzlabotu taustiņu atšķirību un precizitāti. Horde AIMO var arī lepoties ar zibenīgiem makro komandu taustiņiem, konfigurējamu iestatīšanas ritenīti un taustiņiem, vairākapgabalu RGB izgaismojumu ar 16,8 milj. krāsu – tā ir visprogresīvākā tirdzniecībā pieejamā klaviatūra. Tas, kas nepieciešams! Un punkts!   

Membranical taustiņi
Membranical – ideāls kompromiss starp membrānas un mehāniskajiem taustiņiem. Starpstāvokļa nostrādes funkcija atpazīst taustiņspiedienus ātri un ar neticamu jutību, nodrošinot ātru un klusu taustiņu spiešanas sajūtu. “Salas” tipa taustiņu izkārtojums ir noturīgs pret netīrumiem un sniedz iespēju spēlēt spēles bez servisa apkopju radītiem pārtraukumiem, savukārt precīzais klaviatūras izkārtojums un vidējā augstuma taustiņi ļauj viegli atšķirt taustiņus.

Grozāms iestatīšanas ritenītis
Iestatīšanas ritenītis un taustiņi nodrošina ātru un intuitīvu multimediju, izgaismojuma, spilgtuma, izšķirtspējas, skaļuma un daudzu citu funkciju vadību, un tie ir pilnībā pielāgojami atbilstoši individuālajām spēlētāja vajadzībām. Brīvi grozāmais 360° ritenītis ar precīziem un sajūtamiem soļiem nodrošina ātru un precīzu vadību. Turklāt iestatīšanas ritenītis ir pilnībā saderīgs ar Windows 10 Dual funkcionalitāti, tādējādi Horde AIMO ir pirmā tirdzniecībā pieejamā klaviatūra ar šādu funkciju.

Aimo izgaismojums
AIMO – tā ir ROCCAT® spilgta izgaismojuma eko sistēma. Tās funkcionalitāte eksponenciāli pieaug atkarībā no pievienoto AIMO iespējoto ierīču skaita. Tā arī intuitīvi un organiski reaģē uz jūsu ierīču lietošanas uzvedību. Turklāt progresīvs apgaismojuma scenārijs ir pieejams uzreiz izņemot no iepakojuma, tādējādi novēršot nepieciešamību pēc konfigurācijas un ļaujot baudīt pilnībā plūstošu, nākamās paaudzes pieredzi.

Zibenīgi makro komandu taustiņi
Piecu iestatāmu, zema profila taustiņu kolonna ir izvietota Horde AIMO galvenās zonas malā. Taustiņi ir ērti izvietoti kreisajā pusē, kas ļauj rīkoties ātri un intuitīvi. Šie taustiņi ir ievērojami zemāki nekā pārējie, līdz ar to pirkstiem slīdot tiem pāri tos ir iespējams nekavējoties identificēt un novērst nejaušu taustiņu nospiešanu. Šie taustiņi ir arī ātrāk aktivizējami nekā pārējie, ļaujot nekavējoties pārraidīt taustiņspiedienu spēlē.

Uzlabota Anti-ghosting funkcija
Uzlabots algoritms, ROCCAT® inženieru izstrādāts, piedāvā jaunāko taustiņu izkārtojuma tehnoloģiju – pretbloķēšanās risinājumu, kuram analogu nav. Tas garantē, ka, lai arī cik taustiņus jūs vienlaicīgi nospiestu spēles laikā, katrs taustiņspiediens tiek nekļūdīgi reģistrēts. Vienalga, cik darbību veicat minūtes laikā, – Horde AIMO spēj turēt līdzi.  

Roccat Swarm
Swarm tas ir ROCCAT filozofijas — gatavība nākotnes izaicinājumiem — programmatūras iemiesojums. Šis programmnodrošinājums atrisina visus jautājumus saistībā ar saderīgām spēļu platformām un ierīcēm. Tā ir nākamās paaudzes sistēma, kas apvieno vienkopus visas jūsu spēles, lietotnes un ROCCAT ierīces. Tā nodrošina jaunu integrācijas līmeni, darbojoties kā vienots draiveru komplekss visām jūsu ROCCAT® ierīcēm. Sakiet ardievas daudzskaitlīgām ikonām – ar Swarm jūs iegūstat pilnvērtīgu komandpunktu jebkura jūsu arsenālā esošā ieroča vadībai.

Klaviatūra
Klaviatūras tipsKlaviatūra ar vadu
Taustiņu dizainsMembrānas
Slēdža tipsRoccat Membranical
Klaviatūras izkārtojumsRUS
Papildus taustiņiM1 - M5 makro taustiņi, Mediju taustiņi
Anti-ghosting
Aptaujas biežums1000 Hz Ultrapolling
Reakcijas laiks7,8 ms
ApgaismojumsDaudzkrāsu
InterfeisiUSB 2.0
Plaukstas pamatnes atbalstsNoņemams
Vispārīgi
Sistēmas prasībasBrīvs USB ports, Interneta pieslēgums (draivera instalēšanai), v
Plaukstas pamatnes atbalstsNoņemams
Kabeļa garums180 cm
KrāsaMelna / sudrabota
Svars (g)1100