100% BRAND NEW
GUARANTEE
EXCELLENT
WARRANTY SERVICES
FREE SHIPPING
WITHIN 50KM
Call us now
0123-456-789
 Kategorijas
Telefoni / Planšetdatori8361TV / Audio5821Spēļu konsoles / Spēles4702Foto tehnika / Optika11760Datortehnika / Preces birojam19141Sadzīves tehnika8590Skaistumkopšana / Kosmētika1226Mājai / Mājsaimniecībai7621Dārzam / Remontam2529Sports / Atpūta248Rotaļlietas / Preces bērniem810Auto preces879Citas preces32306
Grozs ir tuksš

Klaviatūras

Salidzināt (0)
Kārtot pēc
Speedlink Scripsi (EN)
Speedlink Scripsi (EN)

SCRIPSI ir patiesi uzticama ievades ierīce. Tā ir ļoti ērta rakstīšanai, strādājot pie personālā datora, kā arī priecē ar savu izskatu atpūtas brīžos. Pilnais klaviatūras taustiņu izkārtojums, kas tajā skaitā ietver bulttaustiņus un cipartastatūru, nodrošina pilnīgu kontroli, savukārt vieglais taustiņu gājiens nozīmē, ka jūsu rokas nejutīs nogurumu pat pēc ilgstošas rakstīšanas. Turklāt var atslābt arī jūsu acis, pateicoties saprotamam klaviatūras izkārtojumam un mūsdienīgam dizainam ar dinamiskām līnijām.  
      

 • Vienkārša instalācija
 • Uzticama tehnoloģija biroja lietošanai
 • Mūsdienīgs dizains un saprotams klaviatūras izkārtojums
 • Gatava lietošanai uzreiz pēc izņemšanas no iepakojuma, pateicoties standarta Plug and Play instalācijai bez papildu draivera
 • Trīs statusa LED indikatori
 • 1,4 m garš kabelis 
Klaviatūra
Kabeļa garums140 cm
Klaviatūras tipsKlaviatūra ar vadu
Klaviatūras izkārtojumsUS
ApgaismojumsNav
InterfeisiUSB 2.0
Vispārīgi
Sistēmas prasībasBrīvs USB ports
KrāsaMelna / sudrabota
Platums (mm)446
Dziļums (mm)153
Augstums (mm)27
Svars (g)400

Roccat Horde (Black) EN
Roccat Horde (Black) EN

Iepazīstieties – Horde – pilnībā aprīkota datorspēļu klaviatūra, kas vārdam “papildinājumi” piešķir jaunu nozīmi. Pilnīgi no jauna izstrādātie ROCCAT Membranical taustiņi apvieno sevī vislabākās membrānas un mehānisko taustiņu īpašības. Šie taustiņi tika konstruēti un izstrādāti pilnīgi no nulles, lai uzlabotu taustiņu atšķirību un precizitāti. Horde var arī lepoties ar zibenīgiem makro komandu taustiņiem, konfigurējamu iestatīšanas ritenīti un taustiņiem.   

Membranical taustiņi
Membranical – ideāls kompromiss starp membrānas un mehāniskajiem taustiņiem. Starpstāvokļa nostrādes funkcija atpazīst taustiņspiedienus ātri un ar neticamu jutību, nodrošinot ātru un klusu taustiņu spiešanas sajūtu. “Salas” tipa taustiņu izkārtojums ir noturīgs pret netīrumiem un sniedz iespēju spēlēt spēles bez servisa apkopju radītiem pārtraukumiem, savukārt precīzais klaviatūras izkārtojums un vidējā augstuma taustiņi ļauj viegli atšķirt taustiņus.

Grozāms iestatīšanas ritenītis
Iestatīšanas ritenītis un taustiņi nodrošina ātru un intuitīvu multimediju, izgaismojuma, spilgtuma, izšķirtspējas, skaļuma un daudzu citu funkciju vadību, un tie ir pilnībā pielāgojami atbilstoši individuālajām spēlētāja vajadzībām. Brīvi grozāmais 360° ritenītis ar precīziem un sajūtamiem soļiem nodrošina ātru un precīzu vadību. Turklāt iestatīšanas ritenītis ir pilnībā saderīgs ar Windows 10 Dual funkcionalitāti, tādējādi Horde AIMO ir pirmā tirdzniecībā pieejamā klaviatūra ar šādu funkciju.

Zibenīgi makro komandu taustiņi
Piecu iestatāmu, zema profila taustiņu kolonna ir izvietota Horde AIMO galvenās zonas malā. Taustiņi ir ērti izvietoti kreisajā pusē, kas ļauj rīkoties ātri un intuitīvi. Šie taustiņi ir ievērojami zemāki nekā pārējie, līdz ar to pirkstiem slīdot tiem pāri tos ir iespējams nekavējoties identificēt un novērst nejaušu taustiņu nospiešanu. Šie taustiņi ir arī ātrāk aktivizējami nekā pārējie, ļaujot nekavējoties pārraidīt taustiņspiedienu spēlē.

Uzlabota Anti-ghosting funkcija
Uzlabots algoritms, ROCCAT® inženieru izstrādāts, piedāvā jaunāko taustiņu izkārtojuma tehnoloģiju – pretbloķēšanās risinājumu, kuram analogu nav. Tas garantē, ka, lai arī cik taustiņus jūs vienlaicīgi nospiestu spēles laikā, katrs taustiņspiediens tiek nekļūdīgi reģistrēts. Vienalga, cik darbību veicat minūtes laikā, – Horde AIMO spēj turēt līdzi.  

Roccat Swarm
Swarm tas ir ROCCAT filozofijas — gatavība nākotnes izaicinājumiem — programmatūras iemiesojums. Šis programmnodrošinājums atrisina visus jautājumus saistībā ar saderīgām spēļu platformām un ierīcēm. Tā ir nākamās paaudzes sistēma, kas apvieno vienkopus visas jūsu spēles, lietotnes un ROCCAT ierīces. Tā nodrošina jaunu integrācijas līmeni, darbojoties kā vienots draiveru komplekss visām jūsu ROCCAT® ierīcēm. Sakiet ardievas daudzskaitlīgām ikonām – ar Swarm jūs iegūstat pilnvērtīgu komandpunktu jebkura jūsu arsenālā esošā ieroča vadībai.

Klaviatūra
Klaviatūras tipsKlaviatūra ar vadu
Taustiņu dizainsMembrānas
Slēdža tipsRoccat Membranical
Klaviatūras izkārtojumsUS
Papildus taustiņiM1 - M5 makro taustiņi, Mediju taustiņi
Anti-ghosting
Aptaujas biežums1000 Hz Ultrapolling
Reakcijas laiks7,8 ms
ApgaismojumsZila LED aizmugures apgaismojuma taustiņi
InterfeisiUSB 2.0
Vispārīgi
Sistēmas prasībasBrīvs USB ports, Interneta pieslēgums (draivera instalēšanai), v
Kabeļa garums180 cm
KrāsaMelna / sudrabota

Speedlink IOVIA USB ENG
Speedlink IOVIA USB ENG

Pārveidojiet savu IOVIA klaviatūru un vienā mirklī nomainiet standarta melnos taustiņus pret ugunīgi sarkanajiem spēļu taustiņiem. Tā kā bāzes WASD un bulttaustiņi jau akcentēti to ātrai atrašanai, jūs vienmēr nospiedīsiet pareizo taustiņu pat intensīvas apšaudes laikā. Tās nākamās paaudzes optika – sevišķi liegi sarkanā krāsā izgaismotie ornamenti, un spēlēm piemērotais dizains padara IOVIA datorspēļu klaviatūru par ideāli piemērotu gan iesācējiem, gan profesionāļiem.  

 • USB datorspēļu klaviatūra
 • Mūsdienīgs dizains ar sarkana izgaismojuma elementiem
 • Gatava tūlītējai lietošanai uzreiz pēc tās izņemšanas no iepakojuma, pateicoties Plug&Play instalācijai bez papildus draivera
 • Savstarpēji maināmi spēļu taustiņi
 • Pilna izmēra klaviatūra, t.sk. bulttaustiņi un cipartastatūra
 • Papildus WASD un bulttaustiņu vāciņi ar sarkanu spēļu dizainu
 • Iekļauts rīks vieglai vāciņu noņemšanai
 • Pielāgojams augstums maksimāli ergonomiskam komfortam
 • Neslīdošas gumijas kājiņas nevainojamai stabilitātei
 • Kabeļa garums: 1,7m
Klaviatūra
Klaviatūras tipsKlaviatūra ar vadu
Taustiņu dizainsMembrānas
Klaviatūras izkārtojumsUS
Profili
InterfeisiUSB 2.0
Vispārīgi
Sistēmas prasībasBrīvs USB ports
Plaukstas pamatnes atbalstsFiksēts
Kabeļa garums170 cm
KrāsaMelna / sudrabota
Iepakojumā ietilpstKlaviatūra

Razer Orbweaver Chroma
Razer Orbweaver Chroma

30 pilnībā programmējami taustiņi un 8-virzienu īkšķa kursorsvira
Apbruņojiet sevi ar 30 pilnībā programmējamiem mehāniskajiem taustiņiem vēl vairāk prasmēm, īsceļiem un makro komandām tikai pirksta stiepiena attālumā. Programmējamo 8‑virzienu īkšķa kursorsviru vienlīdz labi var izmantot gan kustībai, gan kā modifikatoru taustiņus, kas ļauj ievērojami paplašināt spēles iznīcinošo spēju arsenālu.

Razer™ mehāniskie slēdži
Jaunie Razer mehāniskie slēdži ir īpaši izstrādāti, ņemot vērā spēļu prasības. Tiem ir optimizēts klikšķa reģistrēšanas un atiestatīšanas punktu kopums, kas ievērojami uzlabo spēles sniegumu, jo nodrošina iepriekš nepieredzētu reaģēšanas ātrumu. Šie taustiņi ir konstruēti tā, lai sniegtu uzlabotu taktilo sajūtu, kas kritiskās spēles situācijās palīdz reaģēt ātrāk un precīzāk.

Regulējami rokas, īkšķa un delnas balsta moduļi
Tastatūra Razer Orbweaver Chroma Elite RGB ir aprīkota ar regulējamiem rokas, īkšķa un delnas balsta moduļiem, lai jūs varētu baudīt maksimālu komfortu pat visilgākās spēles sesijas laikā. Balstus var ērti regulēt, pārvirzot to daļas uz priekšu vai atpakaļ, līdz tie sniedz nevainojami ērtu atbalstu jūsu īkšķim un plaukstai, tādējādi samazinot rokas nogurumu un nodrošinot ergonomisku piekļuvi visām vadības funkcijām.    
 
Pielāgotā apgaismojuma vadība, izmantojot Razer Synapse
Razer Synapse ir progresīva, intuitīva programmatūra, kas darbojas kā Razer Orbweaver Chroma Elite RGB smadzenes. Automātiski sinhronizējiet savus individuālos apgaismojuma iestatījumus (piemēram, ciklisks, elpojošs, statisks, dinamisks, viļņveida vai iepriekš ielādētu veidņu apgaismojums) ar šo vienoto mākonī balstīto konfiguratoru.

Tehniskie parametri:

 • Razer mehāniskie slēdži ar 50 g iedarbināšanas spēku
 • 30 pilnībā programmējami taustiņi
 • Chroma izgaismojums ar 16,8 milj. pielāgojamu krāsu variantiem
 • Programmējama 8‑virzienu īkšķa kursorsvira
 • Regulējami rokas, īkšķa un delnas balsta moduļi maksimālam komfortam
 • Ātra pārslēgšanās starp 8 taustiņu iestatījumiem
 • Neierobežots makro komandu garums
 • Razer Synapse atbalsts
 • Šķiedru appinuma kabelis
 • Neierobežoti pielāgojami profili, izmantojot Razer Synapse
Klaviatūra
Klaviatūras tipsDatorspēļu klaviatūra, Klaviatūra ar vadu
Taustiņu dizainsMehānisks
Slēdža tipsRazer Green
Taustiņu skaits30
Papildus taustiņi8 virzienu īkšķa taustiņš
Anti-ghosting
Aptaujas biežums1000 Hz Ultrapolling
Reakcijas laiks1 ms
Profili
ApgaismojumsDaudzkrāsu
InterfeisiUSB 2.0
Vispārīgi
Sistēmas prasībasPC vai Mac ar brīvu USB pieslēgvietu, Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP, Mac OS X 10.8.5 vai jaunāka, 200 MB brīva vieta uz cietā diska, Interneta pieslēgums (draivera instalēšanai)
Plaukstas pamatnes atbalstsPielāgojams
Platums (mm)154
Dziļums (mm)55
Augstums (mm)202
Svars (g)395

Razer klaviatūra Blackwidow Elite NO Green Switches
Razer klaviatūra Blackwidow Elite NO Green Switches

Klaviatūra
Klaviatūras tipsKlaviatūra ar vadu, Datorspēļu klaviatūra
Taustiņu dizainsMehānisks
Slēdža tipsRazer Green
Klaviatūras izkārtojumsNordic
Anti-ghosting
N-key rollover10 taustiņi
Aptaujas biežums1000 Hz Ultrapolling
Profili
ApgaismojumsDaudzkrāsu
InterfeisiUSB 2.0
Iebūvēts USB centrmezgls (hub)USB pagarinātājs
Austiņu izeja / mikrofona ieeja
Vispārīgi
Sistēmas prasībasBrīvs USB ports
Plaukstas pamatnes atbalstsNoņemams
KrāsaMelna / sudrabota